Poslední dědička

Poslední dědička https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/2588/posledni-dedicka-2588.jpg 4 50 3

Dědictví Friarsgate série

< 4. díl

Román uzavírající ságu o dědictví Friarsgate (Rosamunda, Ty jediný, Philippa) je příběhem krásné nezávislé Elizabeth Meredithové a její hrbolaté cesty ke štěstí. Od svých 14 let kdy začala řídit rodinné sídlo Friarsgate byla Elizabeth úspěšná ve všem kromě lásky. Proto ji matka posílá ke dvoru Jindřicha VIII., aby našla vhodného manžela. Vrátí se sice neprovdána ale s mnoha známostmi, mimo jiné s Annou Boleynovou, čas jejíhož vzestupu právě nadchází, ale hlavně se skotským pánem Baenem MacCollem. Ten ji sice načas opustí, ale osudový vztah mezi nimi se nakonec naplní.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Baronet

The Last Heiress , 2005

scarletblue
22.01.2021 4 z 5

Hezká knížka. Líbila se mi víc než Philippa, a to hlavně kvůli charakteru postavy. Ale první díl byl prostě nejlepší. :D

moudivlacek
18.05.2016 4 z 5

Těšila jsem se na poslední díl této skvělé série a opět mě nezklamal, divoká Elizabeth mi občas připomněla divokou Rosamundu - její matku z prvního dílu. Ale občas byla trochu moc umíněná, k tomu přidejte opětovně divokého Skota, který si tvrdě stojí za svým, a skvělý příběh je na světě. Oba hrdiny máte občas chuť praštit, jaké dělají vylomeniny, naštěstí pro ně končí vše jak má - láskou.

Terinka1982
16.05.2012 5 z 5

Tato kniha mě po spoustě let přivedla znovu na cestu k jedné z mých vášní.....čtení. Je to pro mě citová záležitost, je sice 4tým dílem ságy Friarsgate, ale četla jsem ji jako první knihu od Bertrice Small...když už jsem začala, přečetla jsem všechny její knihy. Doporučuji....ani o jedné z jejích knih nemůžu říct, že by se nečetla s chutí:-)))