Dědictví

Tatiana přijde po otcově smrti o domov. Rodinné sídlo jí uniká pod rukama a předkové nesouhlasně přihlížejí z portrétů na stěnách. Nový majitel Brett Cranley rychle zbohatl, ale vždycky toužil po starobylém domě. Jeho žena Angela ochotně plní všechna manželova přání a Furlings se brzy stává spolu s dětmi středem jejího života, místem, kde se cítí doma a nechce se ho vzdát. Tatiana si uvědomí, že žije pro dědictví a udělá cokoli, aby ho získala zpátky, ale nový majitel je stejně odhodlaný a nelítostný jako ona....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/20_/207042/dedictvi-6HV-207042.jpg 3.841

Swell Valley (1.)

The Inheritance (2014)

Vydáno:, BB art

Kniha Dědictví

hadenka

Kniha mě bavila,bezva oddychovka.

Skatty
15.08.2017

Mám ráda romantické příběhy s dobrým koncem. Bavilo mě to.

wiwi
23.01.2017

moje první kniha od této autorky se mi líbila, bylo to čtivé i když trochu předvídatelné, na začátku mě zmátl přehled všech postav, ale naštěstí to nebylo potřeba, postavy se v knize uvedly a nebylo třeba listovat na začátek knihy a zjišťovat kdo jde kdo

jluky
19.09.2016

Tak zase: bolo to znovu super!! ....a zase: takto parádne /možno ešte lepšie/ to vie rozohrať na šachovnici už len Jilly Cooper! Vrhám sa teda na Farmu....

Anie94
26.08.2016

Krásná kniha s tajemstvím, stejně jako všechny knihy od této autorky.

kika 13
25.03.2016

Román je dobře čtivý.Dobrá zápletka vztahů.Boj Tatiany a Bretta o to co nemůžou jen tak snadno mít byl napínavý.

Danago
15.03.2016

Knížka se mě velice líbila. Tilly Bagshawe mě zatím ještě nikdy nezklamala. Velice čtivá , příjemná, zajímavá. Není to přehnaně sladké, tak akorát. Rozhodně stojí za přečtení.

bookcase
16.09.2015

Čtivě napsaný román, oddechovka i sonda do života společnosti - jak obyčejných lidí, tak i bohaté smetánky.

bohatství pro ženy

Tilly Bagshawe