Dědictví

Dědictví https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/207042/bmid_dedictvi-6HV-207042.jpg 4 67 15

Swell Valley série

Tatiana přijde po otcově smrti o domov. Rodinné sídlo jí uniká pod rukama a předkové nesouhlasně přihlížejí z portrétů na stěnách. Nový majitel Brett Cranley rychle zbohatl, ale vždycky toužil po starobylém domě. Jeho žena Angela ochotně plní všechna manželova přání a Furlings se brzy stává spolu s dětmi středem jejího života, místem, kde se cítí doma a nechce se ho vzdát. Tatiana si uvědomí, že žije pro dědictví a udělá cokoli, aby ho získala zpátky, ale nový majitel je stejně odhodlaný a nelítostný jako ona.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , BB art

The Inheritance , 2014

Georgie1
15.06.2022 3 z 5

Kniha se četla dobře, ale.... jsem rozpačitá. Byla to červená knihovna? Nebo to byl docela reálný obraz bezskrupulozních úspěšných podnikatelů a docela nereálně šťastných konců prakticky všech postav. Ale .... četlo se to dobře, byla to oddechovka a i slza ukápla.

knihomolka525
17.08.2021 3 z 5

tři pouze za první polovinu,Pak se to zvrhlo v souboj sexuálních mlátiček Tati a Bretta.První půlka byla opravdu zajímavá stylem vyprávění.Viděla jsem v tom An Granger.Popis života a myšlení postav.Popis exteriérů kde se děj konal a pak bum...sešup jako ze srázu.

dom.ini
04.08.2021 3 z 5

Já jsem nějaká rozpačitá. Asi úplně přesně nevím co jsem čekala. Knížka se četla docela dobře o tom žádná, ale celý vývoj situací, styl psaní i jednotlivé postavy a vztahy mezi nimi mi připadaly vyloženě jako z nějaké telenovely. Jako odpočinkové čtení to docela šlo, ale další knihy od autorky už si asi nepořídím.

alekis
26.01.2021 5 z 5

Jo, je to "román pro ženy" - což pro někoho automaticky znamená - blbost.
Ale pobavil mě, tak co je tu vůbec potřeba řešit? :-)))

pip11
13.11.2019 3 z 5

Celkem průměrná kniha, od poloviny už byla čtivější ale max. 3,5 *

hadenka
21.02.2019

Kniha mě bavila,bezva oddychovka.

Skatty
15.08.2017 5 z 5

Mám ráda romantické příběhy s dobrým koncem. Bavilo mě to.

wiwi
23.01.2017 4 z 5

moje první kniha od této autorky se mi líbila, bylo to čtivé i když trochu předvídatelné, na začátku mě zmátl přehled všech postav, ale naštěstí to nebylo potřeba, postavy se v knize uvedly a nebylo třeba listovat na začátek knihy a zjišťovat kdo jde kdo

jluky
19.09.2016 5 z 5

Tak zase: bolo to znovu super!! ....a zase: takto parádne /možno ešte lepšie/ to vie rozohrať na šachovnici už len Jilly Cooper! Vrhám sa teda na Farmu....

Anie94
26.08.2016 5 z 5

Krásná kniha s tajemstvím, stejně jako všechny knihy od této autorky.

kika 13
25.03.2016 4 z 5

Román je dobře čtivý.Dobrá zápletka vztahů.Boj Tatiany a Bretta o to co nemůžou jen tak snadno mít byl napínavý.

Danago
15.03.2016 5 z 5

Knížka se mě velice líbila. Tilly Bagshawe mě zatím ještě nikdy nezklamala. Velice čtivá , příjemná, zajímavá. Není to přehnaně sladké, tak akorát. Rozhodně stojí za přečtení.

bookcase
16.09.2015 5 z 5

Čtivě napsaný román, oddechovka i sonda do života společnosti - jak obyčejných lidí, tak i bohaté smetánky.

putpuda
15.04.2015 3 z 5

Pro mě tedy jedna z těch slabších, měla jsem co dělat, abych ji dočetla. Zdála se mi spíše tak pro náctileté slečny :)

ina77
22.01.2015 4 z 5

Jak jinak,opět hodně dobrá kniha a námět!

pro ženy bohatství

Tilly Bagshawe