Dech smrti

Dech smrti https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/333118/bmid_dech-smrti-Uk7-333118.jpg 4 46 5

Pax série

Stále víc a víc obyvatel Mariefredu trápí nemoc s podivnými příznaky. Dorazil snad do města obávaný Moroděj? Choroba se nevyhne ani rodině Alrika s Viggem a krkavčí bratry tak čeká závod s časem. Rychle musí najít způsob, jak se záhadným onemocněním bojovat, než bude pozdě. Iris mezitím vymyslela, jak zjistit, kdo je černá čarodějnice. Jenže její plán je životu nebezpečný. A ke všemu se nad ním vznáší pach rozkládajících se mrtvol…... celý text

Literatura světová , Fantasy , Pro děti a mládež

Moc zajímavý díl...

Sybelle
Sybelle
29.01.2024 4 z 5

Jak příběh postupuje dále stále přituhuje a časové úseky ve, kterých se děj jednotlivých dílů odehrává se zkracuje. I když tento díl nemá strukturu jako ty předchozí je předzvěstí něčeho horšího. Atmosféra a nálada občanů v Mariefredu se stále zhoršuje a stačí málo, aby se lidé nechali pobláznit. Další díly ukáží, jak si s tím strážci knihovny poradí.

martinstefko
martinstefko
12.04.2021 4 z 5

Kniha „PAX 7: Dech smrti“ je takovým nadechnutím před tím, co nás čeká. Už vnímáte, že se série blíží ke svému vrcholu, ale ještě se tam nedostala. Ještě je potřeba některé osudy trochu zašmodrchat. A to se daří, to se daří hodně dobře, jak ukazuje závěr knihy, kdy hned musíte sáhnout po osmém díle, protože prostě chcete vědět, co se bude dít dál. Co si budeme povídat, tahle série měla vyjít jako omnibus.

Knihomilka19
Knihomilka19
08.12.2020 5 z 5

Prostě boží

Ailee
Ailee
19.09.2018 3 z 5

Zpočátku měla série švih, ale zdá se mi, že pomalu umdlévá. V tomto díle se vlastně prakticky nic nestalo. A už mě dost začíná iritovat, jak se v příběhu musí v jednom kuse s někým hádat, jen aby bylo o čem psát. Ale snad je to jen klid před bouří. Do konce zbývají přeci jen poslendí tři díly!

Autoři knihy

Ingela Korsell