Debutantky

Debutantky https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/31270/debutantky-31270.jpg 3 42 6

Olympia Rubinsteinová je úspešná právnička, ktorá žije vo vydarenom manželstve a s prehľadom zvláda aj tie najzložitejšie rodinné situácie. Najstarší syn študuje na Dartmouthskej univerzite, dcéry-dvojčatá končia strednú školu a syn z druhého manželstva chodí do škôlky. Olympia má pre každého milé slovo a dobrú radu. Jedného krásneho májového dňa otvorí pozvánku pre svoje dcéry na najprestížnejší ples debutantiek v New Yorku - a vtedy vypukne v rodine chaos. Jedna dcéra je od šťastia bez seba, že sa bude môcť zúčastniť na plese, zato druhá je pobúrená a odmieta ísť. Na jej stranu sa prikloní aj Olympiin manžel. Najstarší syn je navyše akýsi ustarostený a nikomu sa nechce zveriť so svojimi problémami. Rubinsteinovcom, ktorí sa na háklivé témy priveľmi nerozprávajú, hrozí, že sa im zrúti celý svet. ... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ,

Coming Out , 2006

Máca216
01.01.2023 odpad!

Nezajímavý děj. Za mě ztráta času.

zimolka
05.05.2019 2 z 5

Souhlasím s komentáři níže,kniha se přečíst dá vzhledem k počtu stran celkem rychle,ale není až tak zajímavá.

misa3662
13.02.2019

Autorku mám ráda, ale tato kniha mě moc neoslovila, je taková dost neuvěřitelná :-D

lucmat
07.10.2015 3 z 5

Hezká kniha na ukrácení dlouhé chvíle, ale dějově nic moc, pořád dokola jedno a to samé.

Knihoholka:'33
17.11.2013 odpad!

Teď vážně. Větší brak jsem v životě nečetla. Čtení Steelové je mrhání časem. S Rosamunde Pillcher by si mohla podat ruku.

meduzka123
20.04.2011 2 z 5

Tak tato kniha je naprosto strašná! Celá kniha je o tom, jak vybírají šaty a boty na ples. Jsem vášnivá čtenářka, ale tohle byla katastrofa!

Danielle Steel
americká, 1947