Debordelizace vztahů - Zbavte se vztahových kurvítek

Ve vztazích máme často nepořádek. Kniha Debordelizace vztahů vám ho pomůže uklidit - debordelizovat. Znáte odpovědi na tyto otázky? 1) Je agresivita dětí vrozená, nebo naučená? 2) Je normálnější podvádět než nepodvádět? 3) Toužíme více po pořádku než po chaosu? 4) Lžou muži více než ženy? 5) Ovlivňuje počet manželských hádek rozvodovost? 6) Je nejčastějším důvodem rozvodů nevěra? 7) Může psychopat vést demokratickou zemi? 8) Dopadne to dobře, když na prvním rande mluvíte jen o sobě? Správné odpovědi najdete uvnitř této knihy. Většinou jsou šokující a často s nimi nebudete souhlasit. Autor nechce, abyste s ním souhlasili. Chce, abyste se zamysleli a pochopili souvislosti, které jsou často nepříjemné a nelíbivé. Potom dokážete své vztahy napravit sami. Pokud večer usínáte s bordelem v hlavě, je úplně jedno, kolik prášků na spaní berete… Recenze doktora Radima Uzla na knihu Iva Tomana Debordelizace vztahů Publikace Ivo Tomana "Debordelizace vztahů" - je vlastně jakýmsi průvodcem v partnerských vztazích a rádcem jakým způsobem řešit havarijní situace, ke kterým v těchto vztazích dochází. Přehledným a často i humorným způsobem nahlíží do ložnic i obývacích pokojů, pátrá také po příčinách krizových situací a konfliktů. Autor v sobě nezapře zkušeného průvodce mistrně využívajícího všech dosavadních psychologických zkušeností. Impozantní je počet odborných pramenů a citací, které jsou uvedeny přímo v tisku a jejichž studiem je možno ještě více rozšířit své znalosti v problematice mezilidských vztahů. Kniha je návodem k utřídění každodenně potřebných postojů a dovedností. Po přečtení má čtenář v hlavě jasno a pořádek; dosáhl tedy potřebné debordelizace. Přečíst si to musí snad každý!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/446314/debordelizace-vztahu-wRe-446314.jpg 4.65
Literatura česká, Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl
Vydáno, TAXUS International

Kniha Debordelizace vztahů - Zbavte se vztahových kurvítek

Dajda
02.12.2020

Kdekoliv tuto knihu otevřete, tak se neodtrhnete..přesná kniha pro dnešní dobu

Pitbullka
01.08.2020

Líbí se mi, že ačkoliv je kniha poměrně tenká, zpracovává velké množství témat. Vše je jasné, stručné a čtivé. Za mě skvělé a měl by si přečíst každý, koho tato tématika zajímá.

1amu
16.07.2020

Tuto knihu jsem potřeboval tak, jako Jan Werich ve filmu "Byl jednou jeden král" - tedy jako sůl !
Ta kniha je především chytrá.
Občas se dostaneme do situace, kdy provést osobní debordelizaci je nutné. Jde již pouze o to, jakým způsobem ji provedeme (provádíme je lepším vyjádřením).
Třeba otázka č.4) : Lžou muži více než ženy?
Odpověď v mém případě není jednoduchá. Jsem přesvědčen, že více lžou muži, ale "blbě"!
Ženy jen o kapku méně, ale rafinovaně (nesmí se generalizovat). Každý čtenář si odpoví po svém.
Následuje záludná otázka č.5) Ovlivňuje počet manželských hádek rozvodovost?
Domnívám se, že manželské hádky jsou nutné, je to "koření života" a co je hlavní - pročistí vzduch ! Říká se, že nejvíce hádek v manželství je v Itálii. Je to možná pravda, i když jsem při pobytu v této krásné zemi, nic takového nepozoroval. Ale dovedu si to živě představit. A že by tam byla vysoká rozvodovost ! Nezdá se mi .
Těch otázek je více, to jen na okraj.
Kdo si chce počíst - najde to své.