Lovec duší

Lovec duší https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/318881/mid_lovec-dusi-RKO-318881.jpg 4 153 25

Deadpool série

Deadpool bere všechny zakázky, takže kývne i Mefistovi, který chce, aby mu někdo našel uprchlé duše. Jenže dá se věřit ďáblovi? Nebo spíš - dá se věřit Deadpoolovi? Vedle toho se ještě vrátíme do minulosti, abychom se dozvěděli pravdu o tom, jak to bylo s Iron Manovým alkoholismem... a jak moc v tom měl prsty Wade Wilson. Do toho se Deadpool střetne s protivníkem pod mořskou hladinou, dá se do týmu se Spider-Manem (ať Spidey chce nebo nechce) a vyhrábnou se i staré, zapomenuté příběhy s Deadpoolem ze sedmdesátých let. (Netvrďte, že v té době ještě neexistoval – samozřejmě, že existoval, jen se nám to vláda a Marvel snaží zatajit!)... celý text

Literatura světová Komiksy Fantasy
Vydáno: , Crew

Soul Hunter , 2013

ArkAngel
22.07.2022 2 z 5

Deadpool musí lovit duše pro démona, se kterým v minulosti vypekl. Retro příběh je zpracován celkem originálně, kdy se tvůrci kresbou i barvami snaží přizpůsobit minulosti, ale vyprávění si drží moderní pravidla hry. Příběh jako takový příliš zábavný není, ukecaný žoldák jde jen od cíle k cíli a dojde na trochu toho mordu. A na konec to zachrání jeho nový kamarád kouzelník, což není příliš zajímavá postava.

fvalek
04.03.2022 4 z 5

Tak, mám za sebou kompletní sérii Spider-Man & Deadpool a pak první díl téhle samostatné série a první díl Miláčka publika a musím zhodnotit, že tahle samostatná série je z těchto tří Deadpoolových teritorií asi nejlepší. Deadpool mi často přijde otravný a nesnesitelný, ale tady to ještě jde, i když z některých hlášek se mi oči protáčí až do mozkovny a některé kecy byly dost přes čáru toho, co by asi měly číst děti a mladiství (ano, narážím na cucání žaludu od Squirrel Girl, což asi ještě umocnil překlad a stalo se to dost explicitní...).

Nicméně odhlédněme od osobnosti Wadea a pověnujme se ději jako takovému. Ten byl prostě skvělý. Vysokou laťku pro mě nasadili už mrtví prezidenti, ale tahle honba za dušemi dlužníků pekel byla taky srandovní a zajímavá. Setkali jsme se se zajímavými postavami, které pekelnou dohodou získali super schopnosti, a dobrá byla i mocenská dynamika v pekle. Rušivě na mě působilo spojení Deadpoola a té agentky, co má v hlavě, tam to moc nefunguje a není to ani moc vtipné. Naopak skvělá camea Spider-Mana a Luka Cage s Jessicou. Složení hlavních postav se od prvního dílu v podstatě nezměnilo a já jsem pořád spokojený, tak uvidíme, co bude dál. :)

wullcann38
12.02.2021 5 z 5

To co se u minulého dílu nepovedlo se povedlo tady.
Skvělé cameo ,,Luka Cage" a Daredevila se mi hodně líbilo.

MCGinger
30.05.2020 3 z 5

Pro mě tedy výrazně slabší než Mrtví prezidenti, kteří mě nadchli. Příběh Lovce duší mě moc nezaujal, hlášky to zachraňovaly. Čteno v originále, takže překlad nehodnotím.

Kate18
11.01.2020 5 z 5

Tentokrát se z Deadpoola stává krutopřísný lovec duší, který si nikdy neodpustí výživnou hlášku. Musí přelstít samotného ďabla. A něco takového přeci není možné. Navíc ho čeká i pár skvélých týmovek a trošku se mu pohrabeme v mozku, prostě všechno dobré.

Voliarty
17.11.2019 3 z 5

Prvý príbeh dosť pobavil, hlavne narážka na zrušenie ,,Power Pack" a nešťastný Peter Parker, ktorého nikto nepočúva. Kresba bola tiež fajn. Ináč mi to neprišlo až tak dobré ako Mrtví prezidenti, tí ma bavili viac.

hurikan123
08.09.2019 5 z 5

kniha typu:
...sprosťárna...bla...hláška...bla...brutální scéna...vtip...hah!...bla...

petr9807
26.02.2019 2 z 5

Nepříliš zajímavý díl, nicméně skvěle přeložené hlášky.

Mooneylan
08.11.2018 5 z 5

Chudák šéfová, nemá tušení, čím si teď bude procházet.. :D

MinaHawke
07.04.2018 5 z 5

Lepší než předchozí díl.

B-artX
27.03.2018 4 z 5

Druhé Deadpoolovo dobrodružství v rámci této série je skvěle nadupané a cool. Děj byl svižný a zábavný, ale stejně mi v tom chyběla jistá "kulervoucí scéna", u které bych si zkrátka řekl "wow". Vtípky fajn. Tak 84%, mohlo to být ještě lepší, ale jsem spokojen.

doktorking
12.03.2018 3 z 5

Říkal jsem si budu sbírat celou serii protože po Drakulově výzvě a mrtvích prezidentech byla opravdu kvalita jak dějově tak i vtipně opravdu top.O to víc je právě Lovec duší zklamáním.Není to totiž už ani tak vtipné(tenhle vtip už mi přišel opravdu až za cenu trapnosti a to si fakt Deadpool nezaslouží)a v pulce už dochází i dějově dech...no uvidíme asi dám šanci i dalším dílum v serii ale jestli se některé komiksy vyvíjejí k dokonalosti postupem času tak Deadpool ty nejlepší předvedl hned v prvních dvou dílech a zbytek mi přijde že už těží jenom na jeho jménu....Uvidíme.

Nevka
23.02.2018 4 z 5

O mnoho lepší než Mrtví prezidenti, kteří jsou sice super, ale většina vtipů vyplývá ze znalosti dějin. Tady je geniální hlavně "oldies" žánrovka.

willis
20.01.2018 2 z 5

Hlášky na úrovni základní školy,bída.

Disease
08.01.2018 3 z 5

Čekal jsem to vtipnější a pak následoval prvek zklamání.

Bobik9
23.12.2017 4 z 5

Překvapivě o dos tlepší než první díl s mrtvými prezidenty. Je to vtipnější, zajímavější příběh a setkáte se tam s několika hostujícími hrdiny. Jsem rád, že Deadpool mě konečně přesvědčil o důvodu, proč je tak populární protože všechny předešlé jeho příběhy mi přišly velmi slabé a trapné. Jsem moc zvědav na pokračování.

Hadati
08.09.2017 4 z 5

Deadpool vezme od ďábla práci na likvidaci několika osob, které od ďábla (proti podpisu krví) získaly zvláštní schopnosti. Ani teď Deadpoola moc netrápí svědomí a likviduje je. Je však třeba říct, že důvodem toho, proč tuto práci vzal, je záchrana přítele. Deadpool však také prokáže, že je nejen zabiják, ale že je také inteligentní. Je mu jasné, že ďábel má ve své přirozenosti podvádět, takže se rozhodne podrazit ho dřív než stihne podrazit ďábel jeho.

LordSnape
19.08.2017 4 z 5

Je to Deadpool prostě. Hlášky i kresba fajn, ale nekro-prezidenti byli přeci jen lepší. Co se týče crossoverů, tak některé mi sedí, jiné ne. Cpát tam hned Daredebila a Spiderbyoe (ten mi vadil i ve filmu) asi nic pro mě... Ale jak jsem řekl už na začátku. Je to Deadpool a je to prostě zábava.

jarynek
08.05.2017 4 z 5

Tak toto mne bavilo mnohem více než prezidenti. Zajímavý příběh, v němž vedle skvělých hlášek můžeme narazit na kupu komiksových hrdinů počínaje Ironmanem, přes Spidermana až Daredevilovi.

Polinius
01.05.2017 5 z 5

Přiznané béčko, které si na nic nehraje. Parodie všech superhrdinských komiksů a ačkoliv je Deadpool magor, tak jsou občas některé momenty hlubší, než eskapády konkurence, která na stránkách komiksů poskakuje v černé a nebo červené pláštěnce.