Koruna ze světla

Koruna ze světla https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/402299/bmid_koruna-ze-svetla-Rpd-402299.jpg 5 30 6

Dcery světla a temnoty série

< 3. díl

Lea je na útěku a nikdo neví, kde je. Dokonce ani její sestra. Sára si uvědomuje, že ji musí najít dřív, než se to podaří démonům nebo strážcům. Když je však ona sama nařčena ze zrady, ztrácí veškerou oporu, kterou až doposud měla. V poslední naději se obrací na Shavi, knihovnici, která její sestře pomohla najít zápisky jejich matky. Od ní se dozvídá pravdu nejen o sobě, ale i o své matce. Všechny nitky vedou k Axamitu a k odkazu, který jim Linea zanechala.... celý text

cukrovka
03.03.2022 4 z 5

Velmi zajímavé pokračování příběhu. Začátek byl pozvolnější, ale pak nabral spád a hlavně přibylo dost temnoty a nebezpečí.

Hoshi
18.12.2020 5 z 5

Na třetí díl jsem se těšila dlouho a trochu jsem se příběhu obávala, ale tohle jsem nečekala. Jak je již psáno v komentářích - jde do tuhého. Závěr mě příjemně překvapil a snad se brzy dočkáme pokračování.

dzejny6435
17.11.2020 5 z 5

Opět super pokračování, některé postavy velice překvapily. Asi jsem se do této série zamilovala!!! Chci další díl!

linda_pauer
08.02.2020 4 z 5

Z tohoto dílu je cítit už něco trochu jiného, než z těch dvou předchozích. Člověk by to asi nazval prostě tak, že ,,už jde do tuhého,,. Je tu víc násilí, méně humoru... Ale mně to rozhodně nevadí, tenhle díl mi přišel asi nejlepší!

PS: Obálky mi připomínají knihy Upířích deníků nebo Tajného kruhu :D

Kordelie
09.08.2019 5 z 5

Knihu jsem přečetla jedním dechem. Autorka se díl od dílů zlepšuje. Už se těším na pokračování.

Marthas
15.07.2019 4 z 5

Začátek třetího dílu mé oblíbené série sice není tak svižný a plný humoru, jak jsme u autorky zvyklí. Rozjíždí se pozvolna, za to ten cliffhanger vás donutí doufat, že tato kniha nebude poslední.
Více info v recenzi, kterou jsem připravila.