Dcery Anglie 5 - Prokleté dědictví

Romantický ženský román o velké lásce se odehrává v polovině 17. století částečně ve Francii, částečně v Anglii. Páté pokračování ságy Dcery Anglie. Po občanské válce se následník anglického trůnu Karel II. skrývá ve Francii a s ním i jeho přívrženci. Hrdinkou příběhu je dcera Karlova generála, která se za nepřítomnosti rodičů stará o sourozence. Její život se prudce změní s příchodem kočovné herecké společnosti a půvabné herečky, která má od této chvíle osudový vliv na dívčin život. Hrdinka se provdá za dědice velkého majetku, ale herečka neustále negativně ovlivňuje její osud, je příčinou smrti manžela i dalších dramat, které dívce dlouho brání nalézt svou životní lásku....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/51_/51197/dcery-anglie-5-prokl-51197.jpg 4.113

Dcery Anglie 5.

Vydáno, Domino

Lament for a lost lover, 1994

Kniha Dcery Anglie 5 - Prokleté dědictví

novama
10.04.2019

Knihu jsem četla na doporučení a nelituji. Přečetla jsem všech 10 dílů, je to příjemné, odpočinkové čtení, ale rozšíření historických faktů v ní nehledejte. Je to víc romantické než historické, ale čtivé!

Lucy
06.10.2012

Pěkné,lehké čtení trochu napětí i romantika,velmi dobře se čte přečetla jsem za 2 dny-doporučuji :-)