Superman/Batman: Největší hrdinové

Superman/Batman: Největší hrdinové https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/428437/bmid_superman-batman-nejvetsi-hrdinove-OOh-428437.jpg 3 16 3

DC komiksový komplet série

SUPERMAN/BATMAN: NEJVĚTŠÍ HRDINOVÉ Původně vycházelo od února do dubna 1994 jako Legends of the World's Finest #1-3. Superman a Batman se pouští do boje proti dvěma démonickým nepřátelům a ničivým nočním můrám, které povstaly z jejich minulosti. Muže z oceli sužují vzpomínky na to, jak neznámý muž s pistolí zavraždil jeho rodiče - proto se stal nezdolným bojovníkem za spravedlnost. V tu samou dobu se Temný rytíř utápí ve snech a o svém životě na Kryptonu, ztrácí duševní i fyzické schopnosti a začíná se obávat noci. Největší hrdinové světa se musí vypořádat s posedlým Man-Batem a nemilosrdnou Silver Banshee, ale pokud se nedokážou vyrovnat s psychologickými manipulacemi svých protivníků a opět se navrátit ke svému skutečnému já, propadnou šílenství navždy... WORLD'S FINEST #88 Původně vyšlo v květnu 1957 Lex Luthor a Joker prohlašují, že začínají sekat dobrotu a budou spolu podnikat - což Supermanovi a Batmanovi samozřejmě vůbec nezní podezřele... Dva jejich nejmazanější nepřátelé spolupracují a hrdiny očekává výzva, proti které ještě v životě nestáli!... celý text

Luigi1
21.04.2024 2 z 5

Tak tohle byl teda propadák

hroubek
26.12.2019 2 z 5

Ani moc nevím co si o tomto komiksu mám myslet. Nápad to není špatný, kresba se k tomu hodí a Walter Simonson umí vyprávět. Jenže zde je dost věcí, které jsou špatné, nelogické a taky prostě nesedí k hrdinům. Tento komiks není zklamaní. Od tohoto komiksu jsem nic nečekal, takže mě nemohl zklamat, ale dost mě nudil. Jeden z nejhorších dílů DCKK.

martinstefko
20.12.2019 1 z 5

Komiks "DC komiksový komplet 78: Superman/Batman - Největší hrdinové" je jednoznačně ukázkou toho, jak špatné komiksy vznikaly a jak se jim ještě dával status něčeho speciálního. "Největší hrdinové" tohle možná jsou, ale rozhodně ne v jakkoli dobrém příběhu. Ten je jen dlouhý, nudný, přeplácaný, místy hodně hloupý, jednoduchý, což v tomto případě znamená negativum, a prezentuje skutečnost, jak scenárista dovede zabít relativně zajímavý nápad jenom tím, že tomu dá naprosto nevhodné prostředí a pitomou zápletku. Dojem z kniha "DC komiksový komplet 78: Superman/Batman - Největší hrdinové" pak moc nevylepšuje ani retro komiks, který ukazuje Lexe Luthora a Jokera v týmovce, která k nim absolutně nesedí a která jen ukazuje, jak byli tihle záporáci kdysi k smíchu. Člověk se skoro diví, že si superhrdinský komiks podobnými příběhy už dávno nepodřezal větev. Asi to chce ještě něco mnohem horšího.

komiksy superhrdinové DC Comics Superman Batman

Autoři knihy