Mladí titáni: Budoucnost je teď

Mladí titáni: Budoucnost je teď https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413758/bmid_mladi-titani-budoucnost-je-ted-x3C-413758.jpg 3 23 3

DC komiksový komplet série

MLADÍ TITÁNI: BUDOUCNOST JE TEĎ Původně vycházelo od prosince 2004 do června 2005 jako Teen Titans Vol. 3 #17-19 a #21-23. O víkendech mívají obvykle Titáni možnost hodit všechno za hlavu. Tentokrát to ale hodí je samotné... do 31. století! Na cestě do budoucnosti musí Titáni pomoct Legii superhrdinů zabránit hrozbě známé jako Fatální pětistovka. THE BRAVE AND THE BOLD #60 Původně vyšlo v červnu 1965 K týmu Titánů poprvé přibude Wonder Girl. Spolu pak musí chránit městečko Midville před pohromou zvanou Separated Man.... celý text

Luigi1
17.04.2024 3 z 5

Tento komiks mě docela zklamal

hroubek
24.06.2019 3 z 5

Komiks není špatný, jen se u něho ukazuje to, že Geoff Johns občas neumí napsat jednoduché příběhy. Johns je jako dítě v cukrárně s hodně penězi. Chce ochutnat všechno co nezná, a toho co zná, toho si chce dát vrchovatou extra porci navíc. A já ho chápu. Mě ty příběhy bavily, ale nezanechaly ve mě nic. Jsou to fajn příběhy, přesto bez kontextu nemají možnost a ani sílu si nás získat. A to je velká škoda. Mladí Titáni: Budoucnost je teď není špatný komiks, ale nelze si ho naplno užít.

martinstefko
19.06.2019 2 z 5

Kniha "DC komiksový komplet 65: Mladí titáni: Budoucnost je teď" navíc ještě obsahuje bonusový retro komiks "The Brave and the Bold 60", který ukazuje druhý příběh Mladých titánů, kde už nebyli jen Robin, Aqualad a Kid Flash, ale přidala se k nim i Wonder Girl. Sestava k nezaplacení, alespoň podle jmen. Ale co si budeme namlouvat, ten příběh je stejně směšný jako ty nové, které nám prezentoval Geoff Johns. Jen jsou směšné trochu jiným způsobem. Geoff Johns v knize "DC komiksový komplet 65: Mladí titáni: Budoucnost je teď" opět dokázal jen to, že má o DC universe skvělý přehled, že dokáže napsat příběh, ale už ne to, že jsou jeho příběhy dobré. A tady bohužel nejsou. Jasně, nemám rád cestování v čase, to je jedna věc, ale tady je použito hloupě, jen pro to, aby Johns zaplácal tři sešity. A druhý příběh je jen soubojem s někým, kdo není pro čtenáře extra zajímavý, ale Johns z toho udělal skoro až epochální akci s ubohým soubojem dvacet na jednoho. Jestli dvacet týpků nezvládne jednoho a potřebují ještě někoho, možná by měli spandex pověsit na hřebík.

komiksy superhrdinové DC Comics

Autoři knihy