JLA: Nový světový řád

JLA: NOVÝ SVĚTOVÝ ŘÁD Původně vycházelo od ledna do dubna 1997 jak JLA #1-4, JLA Secret Files and Origins #1 Bílí marťané si chtějí podrobit lidstvo prostřednictvím superhrdinského týmu zvaného Hyperklan. Podezřívaví členové Americké ligy spravedlnosti odhalí pravé záměry mimozemšťanů a rozhoří se totální válka o planetu. JUSTICE LEAGUE OF AMERICA #42 Původně vyšlo v únoru 1966 Metamorpho dostane pozvánku do Americké ligy spravedlnosti. Jeho přijetí však zhatí Nepředstavitelný - agresivní mimozemšťan, který by chtěl rovněž vstoupit do JLA....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/399881/jla-novy-svetovy-rad-wWc-399881.jpg 3.78

DC komiksový komplet (54.)

JLA: New World Order (2016)

Literatura světová, Komiksy, Fantasy
Autor obálky:Howard Porter
Vazba knihy:pevná / vázaná

Kniha JLA: Nový světový řád

FireOfFilth

Docela solidní příběh o týmu "superhrdinů", kteří chtějí dobýt Zemi. Takže se samozřejmě rubou s JLA. Nic moc víc tu nehledejte. Kresba je poměrně tuctová, ale člověk se v ní dobře vyzná.
Druhý příběh Hvězdné sémě mě bavil více. Všem hrdinům na hlavu skočí "headcraby" (kdo hrál hru Half-life pochopí) a začnou je ovládat. A nechtějí nic víc než dobýt celý vesmír.

Retro komiks se mi dost líbil, byl plný super hlášek a hlavní nepřítel byl hodně netradiční a originálně pojatý.

Hlášky:
"Bééé! Já chci taky skateboard, co jede do kopce!"

"No to se podívejme! Metamorpho si píše vlastní pozvánku. To jsou mi ale móresy!"

hroubek

Nový světový řád se povedl. Má to parádní zápletku, velmi dobrou akci a hlavně tam Grant Morrison zbytečně neexperimentuje, a předvádí nám jinou Ligu spravedlnosti. Ne všechno se povedlo na sto procent, nicméně pozitivní dojmy přetrvávají. Příběh od Marka Millara je velmi slušný, a má zajímavou zápletku. A totéž lze napsat o starém čísle, které je místy úsměvné, přesto mu kvality nelze upřít. Nejnovější DCKK sice nebude patřit k tomu nejlepší, ale na druhou stranu přináší dost dobré čtení, a to je to hlavní.