JLA/JSA: Neřest a ctnost

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

NEŘEST A CTNOST Původně vyšlo v prosinci 2002 jako JLA/JSA: Virtue and Vice Dva týmy. Dvě poselství. Celé roky bojovali za čest, pravdu a spravedlnost - až doteď. Když se první oficiální setkání největších hrdinů světa a původního supertýmu náhle zvrhne v explozivní souboj, začne být zjevné, že spiknutí zaměřené vůči konkrétním členům týmu může rozervat veškerá spojenectví a udělat z přátel nepřátele. Přešli ale tito hrdinové opravdu na stranu zla, nebo tu číhá nějaká větší, ďábelská hrozba, která vyčkává, až ctnost padne a neřest povstane v popela? AMERICKÁ LIGA SPRAVEDLNOSTI #21 Původně vyšlo v srpnu 1963 Když padouši ze Zemí Jedna a Dva začnou kout společné pikle, musí týmy JLA a JSA poprvé spojit své síly, aby je porazily. MORE FUN COMICS #55 Původně vyšlo v květnu 1940...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/426124/jla-jsa-nerest-a-ctnost-qgT-426124.jpg 3.110
Série

DC komiksový komplet 76.

Žánr
Literatura světová, Komiksy, Fantasy
Vydáno, Eaglemoss Collections
Orig. název

JLA/JSA: Virtue and Vice

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha JLA/JSA: Neřest a ctnost

Přidat komentář
martinstefko
23.11.2019

Hlavní komiks v knize "DC komiksový komplet 76: JLA/JSA – Neřest a ctnost" je prostě jednou rádoby velkou akcí, kde se objeví spousta oblíbených kladných postav a skoro žádná záporná, aby ti kladní mohli ukázat, že v obrovské přesile dokážou porazit kohokoli, i sami sebe. Nemám rád příběhy, kde se postavám upravuje jejich vědomí a ony se chovají jinak, než by se normálně chovaly, a pak je to vysvětleno nějakými telepatickými čachry, magií, virem, apod. Byl bych radši, kdyby se postavy chovaly jako hovada samy od sebe a pak si nesly následky, neměly hned pardon, kdy je vše zameteno pod stůl, protože se prostě nechali ovlivnit nějakým velkým zlem. Takové příběhy jsou z mého pohledu dětinské a činí komiksové médium až směšné. Přitom ty postavy mají silně dramatický potenciál. Jen DC ani Marvel to nikdy pořádně nevyužijí, protože jsou omezovány prodeji. Kniha "DC komiksový komplet 76: JLA/JSA – Neřest a ctnost" je toho krásným příkladem.

hroubek
21.11.2019

Velmi příjemná akční jednohubka. Neřest a ctnost se čte dost dobře. Je to rychlý a úderný komiks, který má hodně hrdinů, ale i přesto každý dostane svůj moment, a nemá to vyloženě slabší místo, za předpokladu, že se přistoupí na hru tvůrců. Scénář není kdovíjak komplikovaný, a jde jen o to, aby se hrdinové dostali k závěrečné bitce. Žádná složitá psychologie, rozbor a nebo něco na ten způsob. Zde na to není čas, protože se musí pořád něco dít. A mě to zrovna sedlo. Dostal jsem co jsem chtěl a jsem spokojený, ale upřímně budu rozumět všem, komu tento komiks nesedne.