Batman: Ticho: Kniha první

Batman: Ticho: Kniha první https://www.databazeknih.cz/img/books/69_/6940/bmid_batman-ticho-kniha-prvni-GLO-6940.jpg 4 117 12

Když se Killer Crock zaplete do případu vydíraní, Batmanovi je hned jasné, že tak komplikovaný plán nemůže pocházet z jeho hlavy. Stopa vede k nebezpečné Poison Ivy, která dokáže manipulovat muži i ženami. Ani tady však řetěz nekončí - v pozadí akce stojí další tajuplná maskovaná postava...

Literatura světová , Komiksy

Vydáno: , Crew , BB art

Batman: Hush: Part 1 , 2015

OldaB
31.12.2023 5 z 5

Kdysi velká komiksová událost, která má nepochybně vynikající kresbu. Příběh občas trochu drhne, ale to může být tím, že to člověk čte v jednom svazku. I po letech se k tomu rád vracím.

Disease
11.03.2019 4 z 5

Určitě jeden z těch lepších Batmanů.

Witta
29.01.2019 4 z 5

Našlapaný a fakt dobrý, ty kresby jsou úžasný, občas jsem hledal detaily, který na první pohled nejsou vidět, a našel jich překvapivě hodně.

Buchtolap
19.11.2018 5 z 5

Bylo to rychly, bylo to chytlavy a bylo to skvely. Spousta akce, rychlych spadu a hodne postav. Dobry zacatek kompletu. A samozrejme skvele ilustrace od uzasneho Jima Lee.

Pitbullka
12.08.2018 5 z 5

Krátký, svižný příběh plný akce, který mě vážně bavil. Určitě se pustím do dalších dílů.

doktorking
17.02.2018 5 z 5

Perfektni kresba a perfektni pribeh sice trosku prekombinovany mnozstvim postav ale rozmanivost zloduchu tomu jen pomaha(Jokera zboznuji podle me to nejlepsi co Dc stvorilo)a v neposledni rade i perfektni cena.Dc komplet na rozjezd hned plny pocet bodu i kdyz pribeh Ticho je docela mezi fanousky proflakly porad patri k tomu lepsimu od Batmana.Co se tohohle kompletu tyce tak se priznam ze Dc mam rad jenom kuli Batmanovi a hlavne jeho dokonalym padouchum.Ty ostatni od Dc moc nemusim kupuji stejne jako u cerveneho marvela pouze svoje oblibence(tam plati uplne stejne jako tady ze co sesit a hrdina to jina kvalita takze nechapu ze to nekdo muze sbirat cele sou to zbytecne vyhozene prachy!!!!).Celkove urcite Ticho doporucuji na me sice malo temne ale stale kvalitni.

Madax
29.07.2017 2 z 5

Takto podle mě Batman NEMÁ vypadat. Spousta pestrobarevných figur, co se neustále mlátí a ještě do toho pouští hlášky, to opravdu nemusím. Batman má být dle mého spíš zasmušilý detektiv a jeho příběhy mají být ponuré, inteligentně napsané, těžící z lidskosti hlavního hrdiny a ostatních postav, ne jako tato maškarní přehlídka pro děcka. Navíc ten děj je opravdu vycucaný z prostu, přesně podle návodu "nacpat tam co nejvíc postav, nechat je bojovat s Batmanem a nakonec vymyslet nějakou šokující pointu, která to celé jakože vysvětlí." Záporáci jsou trapní, nevzbuzují žádný respekt, jak by také mohli, když nikoho nezabijí a ani jejich zločinecká činnost není zrovna působivá. Dokonce i sám velký Joker tu má jen roli lapky a podržtašky. Kresba je prvoplánovitě líbivá, s důrazem na poprsí ženských hrdinek a muskulaturu Batmana. I když to je taková ptákovina, přesto jsem se při čtení celkem bavil, asi jako při sledování filmu Batman & Robin. Nechápu však celkovou oblíbenost tohoto díla.

Loxias
30.03.2017 5 z 5

Skvele vykreslena atmosfera batmana, super kresba a pro me zatim asi nejlepsi serie co mi prosla rukama.

EricNor
16.02.2017 3 z 5

Kresba je dokonala, proste v ameru je komiks prumyslovym odvetvim. Vytvarne uz to takova slava neni. Pribeh tam je docela ok, alw jeho podani je silene, dialogy strojene, banalita atrida banalitu, detinske invektivy. Proste batmanovska klasika. Komplex se mi libi. Uz mam ctyri dily a nejlepsi je Green lantern. Batman pro me byl vzdycky slaby

LadyCharlene
11.01.2017 5 z 5

Nemohla jsem odolat, za cenu 49 Kč jsem si to prostě koupit musela. Teprve mám za sebou jen pár komiksových knih a historii komiksových postav mám načtenou jen z internetových zdrojů, ale tahle kniha byla boží. Začínám mít ráda Batmana, z knihy mi vyplynulo, že to není tak typickej superhrdina, a to se mi líbí. Musím se přiznat, že jsem si tuto knihu koupila především proto, že jsem doufala, že se tam objeví Harley, co na to říct? Měla jsem tam všechny tři Sirény, což mě velice potěšilo, jen mě trošku zarazily jejich vztahy, no jo, holky jsou holky. Když už jsem u těch vztahů, velmi jsem si užívala společné chvilky Batmana a Catwoman, opravdu by byli nádherný pár. Nesmím zapomenout na mého miláčka Croca, poprvé jsem tu postavu viděla ve filmu Sebevražedný oddíl, zamilovala jsem si ho, když já si vždycky zamiluju takovýho "mutantíka" :D. Takže jsem si za 49 korun pořídila hned 4 oblíbence. Kresba byla většinou skvělá, ale chvíli jsem se trošku ztrácela, v tom je to kouzlo komiksů, pokaždé si všimnete jiného detailu. Doporučuji i nováčkům v komiksovém světě, Jsou zde náhledy do Batmanovy minulosti,

borknagar
27.05.2015

Za moderní, krásnou kresbou (na mě až moc moderní a vyleštěnou) se schovává solidní příběh, který má spád a mnoho postav, které my fanoušci komiksu máme tak moc rádi. Jak jinak, je tu má oblíbenkyně Catwoman, Poison Ivy, dokonce se mihne i Huntress a další skvadra batmanovského, tak i supermanovského světa :) A co si budeme povídat, tento komiks je u nás velmi oblíbeným čtením.....

3DD!3
20.07.2012 5 z 5

Nádherná kresba Jima Lee a solidní příběh míchájící zajímavé záporaky. Všechny ženské postavy vypadají úchvatně, nádherné křivky, jiskra v očích a tak. Výlet do Metropolis a setkání se skautem v červeném plášti taky stálo za to. Spokojenost.