Batman: Podivná zjevení

Batman: Podivná zjevení (Detective Comics Vol 1 č. 468, 471-476, 478-479, 481): Joker, Dr. Phosphorus, Hugo Strange, Rupert Thorne, Penguin, Deadshot, Clayface. To jsou Batmanovi nejúhlavnější nepřátelé. Každý přivedl Temného rytíře až na pokraj zkázy. Ale jen jeden ošálil samotnou smrt. Dokáže Batman porazit nepřítele ze záhrobí, nebo podlehne zlověstné kletbě podivných zjevení? Detective Comics Vol 1 č. 36: Smrtící střelbě na zvláštního agenta už Batman zabránit nedokázal, vydal se ale po stopách toho, kdo byl za tu vraždu zodpovědný, nechvalně proslulého vědce a zločince známého jako profesor Hugo Strange....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/38_/386021/batman-podivna-zjeveni-a6X-386021.jpg 3.720

DC komiksový komplet (43.)

Komiksy
Vydáno:, Eaglemoss Collections, BB art

Batman: Strange Apparitions (2017)

Kniha Batman: Podivná zjevení

TimeLord
27.09.2018

Prvé číslo nám malo asi ukázať, aký bol Batman nedobrý, a v ďalších číslach sme videli už tento dosť dôležitý komiks pre tú dobu. Užil som si ho, bolo vidieť, že sa snaží byť už trochu temnejší, samozrejme súčasnému Batmanovi sa to v temnosti rovnať nemôže. Bonus tiež potešil.

FireOfFilth
22.08.2018odpad!

Nic proti retro komiksům a retro věcem obecně nemám, ale musím říct, že toto mně opravdu, ale opravdu nesedlo, totálně mě to nebavilo, je to vlastně první komiks z DCKK, který jsem ani nedočetl. Nevím čím to je, ale tyto příběhy mě nudili k smrti.
Věřím, že je tato kniha slavná a přinesla ve své době něco neuvěřitelného, proto berte moje hodnocení čistě subjektivně.

hroubek
22.08.2018

U spousty starších komiksů to mám, tak že buď mi to hodně sedne, a nebo to jde celkem mimo mě. U Batmana: Podivná zjevení jsem měl celkem dost kliku, že mě to sedlo. A hned Vám vysvětlím proč. V tomto komiksu je dost sešitů od různých autorů a je to celkem dost znát. Některé jsou výborné, další jsou velmi dobře, a nějaké jsou slabší. Píši slabší, protože jsou slabší, ale to neznamená špatné. Příběhy si drží velmi dobrou úroveň, jen se na některých podepsal zub času a dané doby. Čtení mě bavilo, záporáci byli skvělý, hlavně Hugo Strange a Joker, a fungoval i samotný Batman. Někdy mě to přišlo zbytečně uspěchané, a docela mě vadilo, že tam místy bylo zbytečně až moc dialogů. Starý komiks je na svou dobu velmi povedený. Batman: Podivná zjevení je velmi slušný komiks, který na pár místech trochu drhne jinak nabízí dobré čtení.

PS: Palec dolů si zaslouží Eaglemoss, protože ty ořezy stránek se vůbec nepovedly, a místy mě chyběl text a hořejšek panelů.

Schredel
17.08.2018

10/10
Opravdu výborný retro komiks s klasickými Batmanovskými záporaky. Hlavně pak část s Jokerem která je fenomenální.

Batman DC Comics superhrdinové Joker

Autoři knihy