Sběratel trofejí

Sběratel trofejí https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/354201/bmid_sberatel-trofeji-uEV-354201.jpg 4 415 109

DC Charlotte Stafford série

Pozoruje a vyčkává... A počítá. Každý z nich uchovává ve formaldehydu, aby se uchoval. Každý prst znamená jednu oběť, mučenou a zabitou. Srdce vyřízlá z hrudi a místo nich vložený symbol konkrétní zrady. A každý týden přibude nová trofej. V jeho očích se všechny oběti provinily a musely zaplatit. Jedno však všechny oběti spojuje. Přijde Charlotte na to, co to je?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Omega

The Trophy Taker , 2017

tatiana7769
25.04.2019 5 z 5

A zase Sarah Flint nesklamala. Uzasna a napinava kniha. Tesim sa na dalsie.

bafuskyBaf
13.04.2019 5 z 5

Joooooo prostě skvělá detektivka. Pro mě asi lepší než první díl. Komisařka Staffordová mě baví..:-)

ArwenAragorn
10.04.2019 5 z 5

Přiznám se, že jsem si knihu půjčila v knihovně tak nějak "do počtu". Maminčin mazánek se mi totiž vůbec nelíbil. Ale tato detektivka mě potěšila. Detektiv konstábl Charlie Staffordová honí pachatele brutálních rasových útoků a současně se pokouší dopadnout vraha zohavených mrtvol s vyříznutým srdcem, které jsou nalezeny na londýnských hřbitovech. Nakonec se ocitá v nebezpečí i Charlie.
Takže tentokrát plný počet *. Knížku jsem si přečetla s chutí a mohu ji doporučit.

katka.oo
08.04.2019 3 z 5

Kniha mě také moc neoslovila, čekala jsem víc, začátek nic moc, konec už se trochu rozjel, ale za přečtení stojí. Charlie a její tým mě taky nijak moc nepřirostl k srdci, nicméně ze zvědavosti si přečtu i Mazánka, abych mohla porovnat jestli je lepší nebo horší než Sběratel.

Katulinka69
05.04.2019 3 z 5

Mě tedy kniha moc neoslovila,chybělo mi víc napětí a strachu,ale 3hvězdy dávám

pidalka777
30.03.2019 2 z 5

Bohužel jen dvě hvězdičky. Více se mi líbil Maminčin mazánek.

Olous1
29.03.2019 5 z 5

Tak toto byla fakt moc dobrá detektivka(i docela dost drsná).První díl od autorky jsem nečetla,ale tento díl se jí opravdu povedl.Za mě 100%,doporučuji.

Krisařka
26.03.2019 4 z 5

Velmi čtivá detektivka, musím říct, že jsem po dlouhé době měla radost, že mě vrah nenapadl ani v půli knihy. Za mě super...

vera4669
26.03.2019 3 z 5

Start vlažný, ale jinak slušná kniha, která určitě stojí za přečtení :)

Termina
16.03.2019 3 z 5

Kniha se mi líbila mnohem víc než maminčin mazánek. Autorčino psaní mě osobně přijde o dost lepší a celý policejní tým je mi sympatický. Jakmile se objeví další kniha mile ráda po ní šáhnu.
PS: vraha jsem neuhodla :)

zuzana-kudla
06.03.2019 4 z 5

Chvilku trvá, než se to rozjede a snad poprvé v životě jsem tipla vraha, ale autorka z policejní praxe má dobře našlápnuto.

Sarrah
25.02.2019 5 z 5

Za mě super čtení, Charlie se mi líbí. Fakt jsem si myslela, že od 200sté stránky vím přesně kdo je vrah, ale pletla jsem se. Tak šup sem s dalším dílem :)

veselaa
20.02.2019 2 z 5

Na knihu jsem se těšila a bohužel nenaplnila moje očekávání a moc mě nenadchla.Měla jsem problém se začíst.

adela2230
16.02.2019 5 z 5

Kniha se mi velmi líbila, je to poutavý příběh, který má nečekaný spád. Líbila se mi více než první díl. Velmi dobře se čte.

Ajuszka
29.01.2019 4 z 5

Musim rict ze mamincin mazanek me bavil vic. Nemohla jsem se do knihy zacist a celkove se mi necetla dobre. Taky jsem ji cetla pres 2 tydny..uvidime jaka bude dalsi kniha

alnahu
17.01.2019 5 z 5

Tak toto je zdařila detektivka -drsná a napínavá až do konce. Detektiv konstábl Charlie Staffordová pátrá v Londýně po brutálním vrahu i ona sama se stane skoro obětí. Zápletka je velmi zajímavá. Napínavé čtení.

Lukana82
15.01.2019 5 z 5

Noooo paráda! Doporučuju. těším se na další knihu.

Didi15
10.01.2019 5 z 5

Za mě rozhodně lepší než Maminčin mazánek. Přečteno za krátký čas. Hunter a Charlie mě baví,ostatně jako celý vyšetřovatelský tým. Super příběh . Rozhodně si pohlídám další knihy:)

Miretti
07.01.2019 5 z 5

Moje první setkání s paní autorkou, kniha mě zaujala názvem i obálkou, dobrých krimi není nikdy dost. Rozhodně milé překvapení, příjemná vyšetřovací parta, líbí se mi některé kapitoly psané očima vraha, kdy ač znáte každou jeho myšlenku a nejraději byste knihu zavřeli nad jeho zvráceností, přesto do poslední kapitoly nevíte, o koho jde, ač náznaky tam byly. Kdo je pozorný, jistě nebude od pravdy daleko:)

Nikkaa
24.12.2018 5 z 5

A zase wow,fakt se mi to líbilo víc dodat k tomu nemůžu šup sem s dalším dílem..

vraždy thrillery sérioví vrazi policejní vyšetřování

Sarah Flint
britská