Sběratel trofejí

Sběratel trofejí https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/354201/bmid_sberatel-trofeji-uEV-354201.jpg 4 415 109

DC Charlotte Stafford série

Pozoruje a vyčkává... A počítá. Každý z nich uchovává ve formaldehydu, aby se uchoval. Každý prst znamená jednu oběť, mučenou a zabitou. Srdce vyřízlá z hrudi a místo nich vložený symbol konkrétní zrady. A každý týden přibude nová trofej. V jeho očích se všechny oběti provinily a musely zaplatit. Jedno však všechny oběti spojuje. Přijde Charlotte na to, co to je?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Omega

The Trophy Taker , 2017

Drahuš
11.09.2021 5 z 5

Skvělá, napínavá krimi, plná zvratů a překvapení.

monte
02.09.2021 5 z 5

skvělé čtení

Kami.Hacken
02.09.2021 3 z 5

4,5 hvězdy
Pěkná detektivka, tento příběh se mi líbil více než mazánek - konec nabral úžasné obrátky.
Pohodové čtení

Bellsinka
08.08.2021 5 z 5

Tak jako první díl, jsem přečetla na jeden zátah... A mohu doporučit. Styl psaní se mi moc líbí a už čtu další pokračování! ️

game
05.08.2021

nuž... tieto knihy, ako sa tu často s obľubou píše, neurazia ani nenadchnú... nekonečné opisy zbytočností, nekonečné množstvo zbytočných línií a chýba mi príchuť života, chýba nádych skutočného života u večne pokrčenej a ušmudlanej postavy Charlie, Hunter je šedá postava, zato línií vrahov máme prebytok a opisov harabúrd a nezaujímavých miest a postáv na celé strany... a tak a podobne... pani autorka z nich robí svojrázne postavičky, ale míňa sa to účinkom... chýba im život.
ovšem keď príde ďalšia kniha, prečítam si ju, ale neočakávam nič viac, než na dve hviezdičky.

VeFab
01.08.2021 5 z 5

Skvělé pokračování.

ivka67
29.06.2021 4 z 5

Chvíli mi trvalo než jsem se začetla ale potom slušný rozjezd.

martina2540
18.06.2021 4 z 5

(SPOILER) Kniha se mi líbila.

SPOILER
Zklamalo mě, že se pachatele nepodařilo zjistit policejním pátráním, ale náhodou.

AnetaKor
12.06.2021 3 z 5

Téměř totožný příběh jako v předchozím díle...

Murasaki
18.04.2021 4 z 5

Nebyla jsem z knihy tak nadšená jako z předchozího dílu Maminčin mazánek, ale rozhodně jsem se nenudila. Zajímavý děsivý případ, šokující rozuzlení. Jenom to vyšetřování bylo pomalé, táhlo se a byla tam spousta popisů, které by tam asi ani být nemusely. Ale 4* si rozhodně zaslouží.

Disinka
08.04.2021 5 z 5

Jak ja tenhle zanr miluju... Zase skvela a zajimava kniha a az do posledni chvile by mi to nedocvaklo... Kdo cetl pochopi ;) urco se tesim na dalsi knizecku do serie...

Renca.ch
28.03.2021 1 z 5

Za mě zklamání, horší než první díl, průměrná detektivka, některé policejní honičky pachatelů mi přišly hodně naivní.

lucakuca
05.03.2021 3 z 5

Četlo se to dobře, případ byl zajímavý. Teď budu jedovatice jedová :-) - Jen jsem se nedokázala zapojit do toho fajn prostředí u Charlie v práci. Všichni se mají rádi, je to prostě supr kolektiv policajtů a šéf je taky božan! Nevím, ráda bych si na to přišla sama, že je to u nich tak žužo.

netopýrek1985
04.02.2021 4 z 5

Parádně se četla ????

Erlif
24.01.2021 4 z 5

V minulé knize to byl guláš se jmény, tady už to bylo o poznání lepší. I když autorka lidmi opravdu nešetří. Zvykla jsem si na autorčin styl psaní, který je poněkud obsáhlejší, takže Sběratel trofejí se mi líbil více. Přesto série nepatří k mým top a vracet se k nim nebudu a kompletní série půjde do světa...
K samotnému příběhu... má spád, akci, napětí. V této knize chybí větší pohled vraha, což je škoda, jen je vidět z jeho dětinského přemýšlení, že je velmi narušený a nebezpečný. Nápad na padoucha je velmi reálný.

pavla67
29.12.2020 5 z 5

Tak jsem precetla mazanka a sberatele a velmi se mi to libilo, vyhovuje mi styl psani, Charlot je velmi sympaticka a cely policejni sbor taky uz se tesim na dalsi dily jestly je sezenu.Doporucuji

Míša02
27.12.2020 5 z 5

Kniha se moc hezky četla a přišla mi o něco lepší než první díl. Krásně promyšlené a vše do sebe pasovalo. Určitě doporučuji přečíst. Snad bude podobný i další díl.

Dejzy1
25.12.2020 4 z 5

Dobře napsané. Napínavá detektivka. Z chaotického Mazánka jsem byla trochu zklamaná, Sběratelem jsem si spravila chuť.

jana1941
17.12.2020 4 z 5

Kniha je čtivá a napínavý, za mě asi lepší, než první díl, ale něco mi tam chybělo. Příběh byl místy malinko zmatený a je v něm hodně postav. Kniha není špatná, ale bohužel se nezařadí mezi mé Top.

mona.benny
20.11.2020 4 z 5

Maminčin mazánek se mi líbil více, proto tady ubírám hvězdu. Nebylo to tolik napínavé a čtivé. Ale ráda si přečtu další případy téhle svéhlavé policajtky.

vraždy thrillery sérioví vrazi policejní vyšetřování

Sarah Flint
britská