Dávné lásky-2 příběhy: Hraběnka z Kentu; Dohazovači

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Hraběnka z Kentu-Janeane Jordan:Když Claire požádá o ruku sám hrabě z Kentu, zdálo by se, že Claire si nic lepšího nemůže přát. Claire je však zamilovaná do jiného. Dokáže si hrabě získat její lásku? Irene Northan-Dohazovači:Richard dostal od otce těžký úkol-najit ženicha pro svou trochu výstřední sestru Mirandu.Spolu s kamarádem dělají,co mohou-až je najednou ženichů víc,než je potřeba......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/17_/177224/davne-lasky-2-pribeh-177224.JPG 3.65
Série:

Dávné lásky (3.)

Orig. název:

Kenton´s Countess; The Marriege Brokers (1983)

Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno:, Harlequin
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (1)

Kniha Dávné lásky-2 příběhy: Hraběnka z Kentu; Dohazovači

Luccy78
25.01.2016

Hraběnka z Kentu:
Mladá a neobvykle krásná Claire je zamilovaná do jednoho majora, ale protože je chudý a její rodina potřebuje peníze, což v té době není nic mimořádného, vyhoví prosbě své rodiny a rozhodne se přijmout nabídku ke sňatku bohatého hraběte, i když ji z jeho pohledu mrazí a připadá ji chladný a odtažitý. Vůbec ho nezná a je velmi zvláštní, že hrabě tak moc se svatbou pospíchá, ale ten má pro to svůj vážný důvod. Potřebuje dědice.. A to co nejdříve.. Pěkný romantický příběh, kde nechybí i trocha toho dobrodružství.

Dohazovači:
Miranda potřebuje manžela. Při její inteligenci a schopnostech není v moderním světě roku 1820 pro neprovdanou ženu místo. Proto se bratr Richard rozhodne se svým přítelem, že ji nějakého opatří, i když se to zdá jako nadlidský výkon, protože Miranda nepatří zrovna k nepřehlédnutelným kráskám. Spíše naopak. Ale protože oplývá jinými klady, najednou je nápadníků víc než by se zdálo a než by některým bylo po chuti.. Opět krásný romantický příběh, který se moc dobře četl.

Štítky

harlekýnky

Autoři knihy

Janeane Jordan

Janeane Jordan

Irene Northan

Irene Northan
anglická, 1936 - 1993

Kniha Dávné lásky-2 příběhy: Hraběnka z Kentu; Dohazovači je:

v Přečtených6x
v Knihotéce9x
v Chystám se číst3x
v Chci si koupit1x