Zlomené srdce

Zlomené srdce https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/358802/bmid_zlomene-srdce-DpV-358802.jpg 4 781 210

David Raker série

Dojela na odlehlou pobřežní vyhlídku, zaparkovala, zahodila klíčky a už ji nikdy nikdo nespatřil. Nezanechala po sobě jedinou stopu. Pro Davida Rakera, který se specializuje na hledání pohřešovaných osob, nejsou podezřelá zmizení ničím neobvyklým. Případ Lyndy Korinové se ale od samého počátku jeho dosavadním zkušenostem zcela vymyká. Namísto prostého pátrání po bývalé herečce ho totiž čeká spletitá cesta skrze roky lží, tajemství a podvodů. Lynda při procházení manželovy pozůstalosti objevila děsivou pravdu, která ji přiměla opustit všechno, co milovala, a uprchnout. Kam utekla? Před kým? Co odhalila? A žije ještě? Hledání nezvěstné ženy Rakera zcela pohltí a přivede ho do daleko většího nebezpečí, než si kdy dokázal představit…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: ekniha , Mystery Press

Broken Heart , 2016

Ahink3105
26.04.2021 3 z 5

Za mě občas dlouhé a nudné pasáže o filmech, místy děj ne moc uvěřitelný.

Ignis
11.04.2021 4 z 5

Zajímavé téma, filmy miluju, takže příběh režiséra mě bavil. Jednu chvíli mi to přišlo sice trochu překombinované, ale jako celek to bylo fajn. Jen ten konec mohl být propracovanější, přišlo mi to trochu odbyté.

Ráčkajda
26.03.2021 4 z 5

Čtu celou sérii hezky popořadě a opět jsem byla velmi spokojená. Chvilkami mě tedy moc nebavilo číst o režisérově životě, ale jinak super,David je bezva sympaťák:-)

kristie
17.03.2021 4 z 5

Byla to moje první kniha od autora, takže nemám s předchozími díly srovnání, ale tohle se mi moc líbilo. Je to zase krapet jiné, dloubeme tu do dávné minulosti a to mě moc bavilo. Téma filmů bylo taky něco pro mě. Rozhodně si mě autor získal a seznam k přečtení se mi rozrostl o další sérii, kterou "musím" přečíst.

danica6371
08.03.2021 4 z 5

Ta kniha mohla být klidně o polovinu kratší. Předlouhatánský rozjezd kdy se vlastně nic moc neděje. Zajímavé to začne být až hrubě za půlkou. Posledních cca 200 stran jsem doslova zhltala (mám eknihu) za pár hodin, ale předchozích 400 jsem četla snad 14 dnů. Takže hodnotím ten velmi napínavý a skvělý závěr, protože jinak je to zbytečně rozvleklé.

Kizuizi
05.03.2021 5 z 5

Jsem ráda, že tuhle sérii čtu postupně, protože je vážně každým dílem lepší a lepší. Případy jsou detailně propracované, stejně tak i postavy. A ani Zlomené srdce není výjimkou.
Kniha je až extrémně čtivá, děj je napínavý, logický, uvěřitelný, nenajdete žádná hluchá místa, nahlédnutí do temných zákoutí hollywoodského filmu je naprosto skvělé. A samozřejmě konec je naprosto excelentní!
Tenhle díl je opravdu velmi akční, také bych řekla že se zde méně zmiňuje Davidova minulost a jeho osobní život se pohnul malinkatým krůčkem vpřed. A negativa? Nula, možná jen takový ten klasicky smutný pohled, když víte, že se blížíte ke konci.

Jenny055
27.02.2021 5 z 5

Moja druhá kniha od Tima Weavera a výborná. Počúvala som audioknihu a za skvelý prednes Igora Bareša dávam 5 hviezdičiek. Niekedy je dej trochu pritiahnutý za vlasy, ale keby nebol, možno by to bola nuda. David Raker je sympaťák a má veľmi príjemný hlas (Igora Bareša :) )

Světluška4
27.02.2021 4 z 5

Kniha se mi líbila, téma dobré a zajímavé. Konec překvapivý, ale celkově se mi některé pasáže zdály překombinované a zbytečně roztahané. Každopádně kniha celkově dobrá, ale předchozí knihy byly lepší. Každopádně stojí za přečtění, protože téma knihy pro mě bylo nové a zajímavé.

Nunynka
14.02.2021 5 z 5

Mě se kniha líbila moc. Styl psaní super,zápletka super a konec taky super. Hlavní hrdina byl úplně v pohodě a těšila jsem se vždy na čtení a to je podle mě to nejdůležitější :-)

evineckY
11.02.2021 3 z 5

Poslouchala jsem audioknihu. Podle názvu jsem mněla úplně jinou představu :-(

teramacek
01.02.2021 4 z 5

Díky panu Carterovi mám trochu vysokou laťku, co se detektivek týče, ale přesto (nebo díky tomu?) můžu s klidným svědomím prohlásit, že tohle se četlo hodně dobře. Vlastně jsem to dala během dvou dní – a bylo to teda vyčerpávající ležení na pohovce :) Ta filmová tématika tomu asi dost pomohla, ale celkově to pro mě bublalo dost příjemným tajemnem a ani chvíli jsem se nenudila.

sabca
01.02.2021 4 z 5

Kniha nebyla špatná, ale trochu překonbinovaná. Ale i tak jsem četla s napětím a knihu jsem měla přečtenou za 2 dny. Pokud chce Weaver psát další knihu v této serii musím být David Raker nesmrtelný.

Knihomol2108
01.02.2021 odpad!

Zklamání. Asi budu kamenována, ale větší nudu, prvoplánovitost jsem několik let nečetla. Ploché nevykreslené postavy...je to jen můj názor. Jednu hvězdičku za audio zpracování Igorem Barešem.

cadic
23.01.2021 3 z 5

Tak já nevím, asi už mě to nějak nebere, šablona knihy stejná jako ostatních, ok to bych ještě zvádl, ale některé nelogičnosti, neschopnost policie, to jak Raker každou nakládačku zvládne, jako nic, vydrží několik dní nespat, tak si říkám není jeho brácha Clark Kent? Ale obecne se dá říct, že už je toho moc, myslím, že ani Tim Weaver se dál jako spisovatel neposouvá a sází jen na jistotu. Na druhou stranu chápu, že účty se samy nezaplatí :)

Warty
18.01.2021 5 z 5

Jako vždy se od příběhu nešlo odtrhnout. Skvěle napsané a neskutečně napínavé. Zatím se mi tento díl asi líbil nejvíc.

vila_z_lesa
10.01.2021 5 z 5

Wow, Weaver opravdu umí, šlo vidět, že si psaní knihy užil. Tenhle díl mě bavil snad nejvíc.

EmillyT
10.01.2021 4 z 5

Napínavé a čtivé jako všechny knihy T. Weavera. Jen mi přijde, že případ od případu je překombinovanější a překombinovanější, ale možná je to i tím, že čtu celou sérii postupně a neprokládám to jinými knihami.

iveta3689
10.01.2021 5 z 5

Děj je napínavý, tohle Weaver prostě umí. Člověk se nedokáže od knihy odtrhnout. Indicie, které David nachází a propojuje a celé pátrání je trochu moc překombinované. Ale pokud nebudeme knihu analyzovat a necháme se jen unášet, tak je výborná.

lifeoptimist
02.01.2021 4 z 5

hvězdičku beru, protože jsem se jaksi nemohla začíst přes tu "filmovou přehršel" ale poslední třetina knihy, to pak byla jízda

AnneH7
29.12.2020 4 z 5

Rozjezd trochu pomalejsi, ale druha polovina knihy byla opet skvela.