Zlomené srdce

Zlomené srdce https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/337127/bmid_zlomene-srdce-6WZ-337127.jpg 4 781 210

David Raker série

MYSLELA, ŽE SVÉHO MANŽELA ZNÁ. JENŽE CELÝ JEJICH ŽIVOT BYLA LEŽ… Dojela na odlehlou pobřežní vyhlídku, zaparkovala, zahodila klíčky a už ji nikdy nikdo nespatřil. Nezanechala po sobě jedinou stopu. Pro Davida Rakera, který se specializuje na hledání pohřešovaných osob, nejsou podezřelá zmizení ničím neobvyklým. Případ Lyndy Korinové se ale od samého počátku jeho dosavadním zkušenostem zcela vymyká. Namísto prostého pátrání po bývalé herečce ho totiž čeká spletitá cesta skrze roky lží, tajemství a podvodů. Lynda při procházení manželovy pozůstalosti objevila děsivou pravdu, která ji přiměla opustit všechno, co milovala, a uprchnout. Kam utekla? Před kým? Co odhalila? A žije ještě? Hledání nezvěstné ženy Rakera zcela pohltí a přivede ho do daleko většího nebezpečí, než si kdy dokázal představit…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Mystery Press

Broken Heart , 2016

Katulinka69
19.10.2018 5 z 5

Kniha od knihy lepší a lepší

martin2100
19.10.2018 4 z 5

Dobrá zápletka, ale vadí mi, jak autor dělá z hrdiny občas Terminátora.

nadenka13
15.10.2018

doporučuji skvělé

konformita
09.10.2018 5 z 5

Další krásná kniha. Temné tajemství, temný děj. Co se to děje v pozadí hororových filmů? Budete se bát.

Milča66
30.09.2018 5 z 5

Moc pěkná knížka. Top autor.

petaSk
24.09.2018 3 z 5

[audiokniha]
Průměrná detektivka se skvělým přednesem.
Zábavná a rychle odsýpající kniha, která mě ale nijak nezaujala.

ellescorpio
20.09.2018 2 z 5

Po Honu na mrtvého teda bída... Spoustu věcí absolutně nedomyšlených a těžko uvěřitelných (nebudu spoilovat) a měla jsem co dělat, to vůbec dočíst.. Rozvleklé, nezáživné, zkrátit o 150-180 stran a možná by se to dalo.

Strnady095
20.09.2018 3 z 5

...ale jo...opět první polovina pátrání a popis a druhá děj...dobrý námět, dlouhý propletenec...překvapení na závěr, ale jen malé...no tak tři hvězdy

karantena
18.09.2018 1 z 5

Tak únavný a zdlouhavý příběh kde se něco začne dít až na 380 straně jsem tedy nečekala.Ani děj z tohoto prostředí mi nesedl.Mám od tohoto autora přečtené téměř vše,ale toto bylo velké zklamání.Údolí mrtvých bylo jiné kafe.

alnahu
17.09.2018 4 z 5

Docela realistický thriller ve kterém vyplyne na povrch spoustu skutečností a David Raker - opět řeší případ pohřešované osoby a zjistí "že žádný život není dokonalý". Příběh je trochu delší místy děj natahovaný a překombinovaný, ale i přesto se mi četla dobře .

ArwenAragorn
16.09.2018 4 z 5

Zmizení Lyndy Korinové není tak nepochopitelné, jak se na první pohled zdá. Čím víc se David do případu noří, tím víc znepokojivých skutečností vyplývá na povrch. To, co nakonec zjišťuje je skutečně neočekávané. Současně se David nachází v ohrožení života. A nejen on.
Pro mě to nebyl až tak mimořádný thriller, místy dost natahovaný, takový lepší průměr.

veveronka
27.08.2018 3 z 5

Nebylo to špatné,jen zbytečně dlouhé

Guenevra
24.08.2018 5 z 5

Za mě úplná pecka! Autor píše poměrně složité příběhy, ale nakonec vždycky všechno zapadne a překvapí, a to mě hodně baví! Včetně faktu, že Raker je zjevně nesmrtelný :-)

Nelly
08.08.2018 4 z 5

Během čtení jsem přemýšlela, jak knihu hodnotit - místy se děj dost vlekl díky mnoha pro mne nezajímavým podrobnostem (až doslov spisovatele mi tuto jeho vášeň v této knize osvětlil). Poslední čtvrtina knihy už měla spád podle mého gusta a zajímavé rozuzlení celého příběhu. Takže nakonec jsem spokojena byla a čtyři hvězdy si kniha zaslouží.

Vesmich
08.07.2018 5 z 5

Krásná práce! Název ve mně vzbudil nejprve ostražitost, ale ta zmizela na první straně a následovalo už jen bezbřehé nadšení. Originální zápletka, napínavé, překvapivé zvraty, pěkně černé a drsné, jako filmy, které v příběhu hrají hlavní roli. Nebo alespoň tu největší vedlejší. Postavy krásně tvrdé, vykreslené taky filmově.A ještě ke všemu to takhle celé klidně mohlo být!

ctenarkaEva
08.07.2018 5 z 5

Poměrně dlouhý, napínavý příběh, místy až přehnaně natahovaný, ale čtivý. Knihu jsem přečetla rychle, byla jsem zvědavá, jak dopadne, kam se Lynda poděla a jaké bylo to slibované tajemství. Byla jsem spokojená a hned si jdu vybrat další knihu Tima Weavera.

85098211
01.07.2018 5 z 5

Výborná kniha, která se čte sama. Sice je v ní ledacos tak trochu natahované, jak je uvedeno o komentář níže, ale to jí - aspoň podle mého názoru - neubírá na atraktivnosti. Případ sám o sobě je opravdu zajímavý, vyšetřování detailní a poutavé a konec napínavý. Autora jsem neznala, ale pokud se zase někdy s nějakou jeho knihou potkám, určitě ji neponechám bez povšimnutí ;-).

konicekbily
19.06.2018 4 z 5

Dobře vymyšlená zápletka, postupně odhalovaná a vše v závěru vysvětlené. Tak by to mělo být. Psát umí, o tom není pochyb. I číst se to dá jako odpočinkové čtení. Ale všechno v knize natahuje, thrillerové scény jsou přehnané a těžko uvěřitelné. Aby se to prodalo, a prodávalo, tak to asi tak musí být. Proto to toleruji, až mne přepadne zase chuť na přeháněnou fikci - zase si od něj něco přečtu.

mulderka
17.06.2018 3 z 5

Moje třetí "weaverovka" zdolána a... co jen k ní napsat?
Ne a ne se zbavit dojmu, že Tim Weaver se po vzoru někdejší školy "umění pro umění" inspiroval metodou "záhada pro záhadu, zápletka pro zápletku" a "proč něco dělat jednoduše, když to jde složitě?" Vše pro maximální efekt nepravděpodobnosti a hlavně zaplácat co nejvíc stránek. Kdo celé té storce uvěří, ať tam běží. Já tedy ne.
Nutno ale přiznat, že mě Zlomené srdce bavilo přece jen víc než ty dvě předcházející. A to je asi tak vše.

derminator
03.06.2018 5 z 5

Wow musím říci,že v poslední době je to kniha, která mě fakt dostala. Docela se divím, že tento autor mě zatím míjel, což je určitě pro mne jako velkého čtenářského fandu opravdu škoda. Knihu jsem přečetl jedním dechem. Nemohu jinak než doporučit a v nejbližší době si určitě přečtu celou autorovu bibliografii. Dávám knize 99%.