Není cesty zpět

Není cesty zpět https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/304721/bmid_neni-cesty-zpet-yIJ-304721.jpg 4 910 221

David Raker série

Měl to být skvělý večírek, jenže když Emily Kaneová dorazí ke své sestře Carrie, objeví jen prázdný dům s dveřmi dokořán. Večeře se vaří na sporáku, televize je zapnutá. Carrie, její manžel a dvě dcery jsou pryč. Policie nad záhadou brzy zlomí hůl, a Emily tak nezbývá než se obrátit na svého bývalého přítele Davida Rakera, který se specializuje na pátrání po nezvěstných osobách. Někdo má totiž evidentně zájem na tom, aby se na její sestru s rodinou rychle zapomnělo. Pavučina klamu a zlověstných rodinných tajemství obestírající celý případ rychle pohltí i Rakera, a ten brzy zjišťuje, že by se snadno mohl stát další z řady obětí, které si za celá desetiletí tahle obrovská lež vyžádala.... celý text

Literatura světová , Detektivky, krimi , Thrillery

Vydáno: , Mystery Press

Never Coming Back , 2013

barusak1
barusak1
24.02.2019 5 z 5

Opět skvělá kniha od Tima. A ten konec byl prostě skvělý.

Kaik
Kaik
24.02.2019 4 z 5

Budu se opakovat, ale kniha se opět četla moc příjemně. Postavy jsou tradičně sympatické (Healy nezklamal), zápletka řádně napínavá. Líbila se mi atmosféra anglického deštivého venkova, která zajímavě kontrastovala s vyprahlostí mohavské pouště u Las Vegas. Závěr, byť mírně klišoidní, byl jaksepatří překvapivý. Těším se na další díl.

Klaaarka
Klaaarka
18.02.2019 5 z 5

Skvělá kniha,skvělý příběh. Čte se "jedním dechem"

PADA123
PADA123
14.01.2019 5 z 5

Tento autor je opravdu skvělý. Vřele doporučuji. Mám celou sérii a nemůžu se dočkat dalšího dílu, který má vyjít letos. Dobře napsané a čtivé a čtenář celou dobu neví jaký bude konec

ahomonicky
ahomonicky
13.01.2019 5 z 5

Weavera jsem objevil teprve nedavno a styl jeho psani mne osobne sedi. Chapu vytky o Davidov hlouposti, ze je neozbrojen atd, ale coz....Tim Weaver si vytvoril hrdinu, jakeho chtel a povedlo se mu to myslim moc dobre. Jeste me cekaji jeho dalsi 3 vydane knihy, ktere jsem jeste necetl a tesim se na ne

Kocourek
Kocourek
13.01.2019 5 z 5

Opět prima napínačka...pravda,tentokrát jsem vrchního syčáka podezřívala již v půlce, ale s jistotou bylo potvrzeno až na konci. Jedna z knih, od které se špatně odchází..

eliska8413
eliska8413
02.01.2019 5 z 5

Mě se zápletka líbila. Kam se pak děj ubíral, že si autor Petr trochu zaprehanel a David opět přežil všechny nástrahy je už takový kolorit této série, ale námět měl dobrou myšlenku a to se cení

jittik
jittik
31.12.2018 5 z 5

Opět naprosto dokonalé a napínavé od začátku do konce. Už se těším na další díly.

cedos
cedos
23.12.2018 5 z 5

Já dávám pět hvězd, jsem přesvědčená, že kniha si to zaslouží. Začátek mi dal zabrat, abych uchopila následný příběh, DR je sice neohrožený a "neprůstřelný", ale proč ne, to jsou skoro všichni románoví hrdinové. Pravda je, že já jsem si počkala a čtu tuhle sérii od prvního dílu a tím Davidovi lépe rozumím. Příběhy pana Weavera jsou neotřelé, jiné než klasická detektivka, krásně se prolínají děje, nutí přemýšlet a rozuzlení v závěru překvapí nemluvě o tom, že v tu chvíli to ještě nekončí, takže napětí až do posledního písmenka. Určitě se těším na další díl.

snowpinkee
snowpinkee
18.12.2018 5 z 5

Božeee... Tohle byla neskutečná bomba.. Napínavý od začátku do konce. Jediná vada byl začátek. Chvilku mi trvalo než jsem se do toho dostala. Ale potom každá další strana byla jedna obří pecka.

Becca_books
Becca_books
10.12.2018

No, myslím, že si dám od Davida Rakera na chvilku pohov...Mám z celé série smíšené pocity. Vždy se v knize najde něco co mě zaujme, čte se docela dobře, je napínavá a má dobré momenty. Ale už předtím mi přišel děj překombinovaný a tady to byla jen poslední kapka. Úplně zbytečně autor splácá minulost, rodinné vztahy a nakonec ještě Davidovu dceru, o které 24 let neví. Na tohle fakt nemám. A opět mě štval David, který minule málem přišel o život a za ty roky si nepořídil žádnou zbraň, "zbavil" se parťáka co mu mohl krýt záda a opět se bezhlavě vrhal do nebezpečných situací, kde mohl přijít o život...

Lethania
Lethania
20.11.2018 3 z 5

Mám z toho rozporuplné pocity. Na jednu stranu mě David vtáhnul do děje tak, že jsem knihu přečetla za jediný den, což se jen tak nestává. Na druhou stranu se autor nevyhnul "nesmrtelnému" Davidovi, který se dokáže dostat z jakékoli nebezpečné situace živý (přesně jako v prvním díle). Příběh se místy táhnul a byl nudný. Asi by neuškodilo míň stránek. Zatím nejhorší díl. Doufám, že mě další dobrodružství s Davidem nezklame.

Brembelik745
Brembelik745
18.11.2018 3 z 5

Milují knihy T.Weavra, ale takhle byla hrozně zdlouhavá. Příliš mnoho postav, místy jsem se opravdu ztrácela v tom koho zrovna popisují. Děj se příliš táhnul, příliš mnoho odboček a časových linek. Jsem v rozpacích....sice konec zas Wau, ale tahle kniha mě bohužel zklamala.... snad příští díl bude lepší.

tulip131
tulip131
14.11.2018 4 z 5

Skvěle poctěni, nezničitelný David, jeho nový kámoš vyhozený od policie a šťastný konec. Uvidíme zda konec bude mít vliv na další knihu.

karantena
karantena
03.11.2018 3 z 5

Začátek rozvláčněný,taková lehká krimi.

lenka7679
lenka7679
24.10.2018 5 z 5

Čím dál lepší. Zajímavé zvraty, i když občas se dá konec předjímat, tak není o překvapení nouze. Nemohu se dočkat dalšího dílu! Naprosto jsem propadla a autor se zařadil mezi mé oblíbené.

ivoiro
ivoiro
17.10.2018 4 z 5

Začátek byl takový slabší a roztahanější. Nicméně, cca po 1/3 knihy se příběh rozjel.

nadenka13
nadenka13
15.10.2018

paráda doporučuji

lukozminova
lukozminova
12.10.2018 4 z 5

super jako všechny knihy autora.

iška
iška
08.10.2018 4 z 5

Jak již kdysi napsala B. Němcová "Není na světě člověk ten, co by se zavděčil lidem všem" a o knihách to platí naprosto stejně. Já mám Tima Weavera prostě ráda.