Muž bez minulosti

Muž bez minulosti https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/395744/bmid_muz-bez-minulosti-Unu-395744.jpg 5 607 158

David Raker série

PŘIŠEL O VZPOMÍNKY A TEĎ JE CHCE ZÍSKAT ZPĚT. CO KDYŽ HO TO ALE BUDE STÁT ŽIVOT? Když se k médiím donese zpráva o zbitém mladém muži, který si nepamatuje, kdo je ani odkud pochází, rychle mu dají přezdívku „Muž bez minulosti“. O deset měsíců později je Richard Kite – pokud se tak vůbec jmenuje – stejně bezradný jako na začátku. Navzdory neúnavné snaze policie se k němu stále nikdo nehlásí a stopy rychle vychládají. Kiteovou poslední nadějí je soukromý vyšetřovatel David Raker, který se specializuje na pátrání po pohřešovaných osobách. Jenže Raker má víc otázek než odpovědí… Co je Richard Kite zač? Proč ho nikdo nezná? Jak se vším souvisí tělo neznámé ženy nalezené dva roky předtím na opuštěné železniční trati? A co když je Richardova minulost plná tajemství, na která by radši zapomněl – nebo hůř, která by ho mohla stát život?... celý text

Literatura světová , Detektivky, krimi , Thrillery

Vydáno: , Mystery Press

I Am Missing , 2017

Lumír23
Lumír23
26.09.2020 5 z 5

Nelze jinak než chválit. Hodně mě to jeho psaní baví, jen je blbý, že se člověk neodtrhne a ráno je jak zpráskanej. Jen tak dál, barde!

martinaandulka
martinaandulka
17.09.2020 5 z 5

První kniha od spisovatele a moc se mi líbila.Soukromý vyšetřovatel pátrá kdo je muž,který ztratil pamět a nikdo ho nehledá... .Zajímavé rozuzlení,tajemné pátrání a závěr byl šokující.Kniha se hezky čtebez hluhých míst.

Jukulinka
Jukulinka
11.09.2020 5 z 5

Příběh opět nezklamal.Strhující až do konečného rozuzlení.

koki.veru
koki.veru
06.09.2020 5 z 5

Opět další skvělý díl z této série. Tentokrát David nehledá žádnou osobu, ale snaží se zjistit, kdo je muž, který si ho najal. Zajímavý příběh :-)

dencazrnu
dencazrnu
30.08.2020

Moje první přečtená kniha od tohoto autora a musím říci, že velmi povedená. Kniha byla čtivá, zajímavý a propletený děj, jen ten konec mohl být trošku vymazlenější..Do budoucna určitě zkusím i další knihy :-)

derminator
derminator
23.08.2020 5 z 5

Další Weaverova skvělá kniha! Kniha mě velmi překvapila a konečně také Weaver opustil břehy rodné Anglie. Musím říci, že autor se mi zamlouvá čím dál tím víc! Knize dávám 80%.

Kaik
Kaik
19.08.2020 5 z 5

Protentokrát postačí prosté prohlášení: pakliže počátkem přijmete prekérní potíže postiženého pána (psychologové přesně popisují podobná pozapomenutí, přičemž právní pomoc prudce pokulhala - právě proto pomohl prohnaný pátrač), poskytuje příběh i poosmé přesvědčivě pětihvězdičkový prožitek. Paráda, pokračování, prosím!

Danago
Danago
31.07.2020 5 z 5

Tak tato knížka je pro mě jednoznačně nejlepší. Měla spád a napětípo celou dobu. Vůbec jsem se od příběhu nemohla odtrhnout.

Jančislava
Jančislava
09.07.2020 5 z 5

Další kniha za mnou a moc pěkná. Ke konci jsem chvilku nevěděla jestli čtu P. May nebo Weavera, myslím tím ostrovy a jejich obyvatelé. Pravda, rozuzlení na konci mohlo být trochu lepší, ale jsem spokojená.

Becca_books
Becca_books
27.06.2020 5 z 5

S Weaverem to mám jako na houpačce. Jedna kniha pecka a druhou se musím nutit dočíst. Přesto mi David Raker přirostl k srdci a po delší pauze od posledního přečteného dílu jsem se pustila do Muže bez minulosti. A dobře jsem udělala :) Čtivý děj, čekala jsem mnohem větší scifi což autor občas umí, ale vše bylo uvěřitelné a nepřitažené za vlasy, zapadalo to do sebe, mělo to hlavu a patu. Postav bylo více ale neztrácela jsem se ani v nich ani v ději, který byl plný zvratů a "wow" momentů. Konec trošku smutný. Hodnotím opravdu pozitivně a doporučuji.

martin3554
martin3554
12.06.2020 5 z 5

Další skvělý Weaver kniha má spád, napětí a překvapivý konec. Ostatně jako celá série. Na tom ostrově bych opravdu nechtěl bydlet.

terinkha
terinkha
08.06.2020 5 z 5

Líbilo se mi tohle pátrání "naruby". Bavilo mě to, odsejpalo to, záporák byl znám téměř okamžitě...a celý rozuzlení nemělo chybu.
Opět plný počet, David je srdcovka ♥

vodnář
vodnář
21.05.2020 5 z 5

Čtivé, napínavé (nemáte chuť knihu odložit), s neočekávaným, překvapivým koncem. Je to již druhá kniha stejného autora, kterou jsem četla, a plánuji pořídit si další.

PADA123
PADA123
14.04.2020 5 z 5

Co dodat, Tim Weaver ja naprosto skvělý. Každým dílem je to lepší a lepší.

cedos
cedos
21.03.2020 5 z 5

Netuším, kam pan Weaver chodí pro náměty ke svým knihám ani kdo je múzou pro skvělé zpracování jeho příběhů, ale věřím, že napíše ještě hodně takhle skvělých knih.

konicekbily
konicekbily
16.03.2020 5 z 5

Autor si mne vychoval: vím, že David je nesmrtelný, důvtipný, rychle přemýšlející a akční. Tak se vždy těším, neboť vím, co mne čeká. Tentokrát je to opět vyhledávání něčeho ztraceného, není to však bytost, ale identita nalezence bez paměti. Odhalování pravdy přináší spoustu čtivých epizod a dokonalé závěrečné vysvětlení.

šipek
šipek
12.03.2020 5 z 5

Tak můj oblíbený autor opět nezklamal. Vůbec celá série těchto detektivek se výborně čte. Zajímavé téma muže se ztrátou paměti a Raker vše pomalinku rozplétá až se dopátrá k dost nečekanému objasnění. Vřele doporučuji milovníkům tohoto žánru.

Eliška82
Eliška82
29.02.2020 5 z 5

Opět bezva pribeh který má spád a napětí nemůžu jinak než pět hvezd a hurá na další díl

ctenarkaEva
ctenarkaEva
29.02.2020 3 z 5

Nebylo to špatné, ale některé jiné knihy Tima Weavera se mi líbily víc.

ahomonicky
ahomonicky
23.02.2020 4 z 5

Knížka se dobře četla. Tim Weavewr si drží standard. Jsem rád, že jsem na něj narazil. Doporučuji