Dášeňka

Dášeňka obálka knihy
Mé hodnocení:

Koupit

Popis života štěněte očima spisovatele.

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/284847/dasenka-cili-zivot-stenete-Ytp-284847.jpg 4.52213
Pro děti a mládež, Pohádky
Vydáno, SNDK - Státní nakladatelství dětské knihy

Kniha Dášeňka

Katrinreading

Takhle knížka je na jednu stranu moc krásná, díky svým trefným popisům a roztomilým fotkám, které možná nejsou tak kvalitní, jenže tím, že je pořídil samotný autor, mají nepopsatelnou magii. Na druhou stranu je tento opus poměrně nudný. Není napsán tak, aby bavil malé děti a pro dospělé je zase docela infantilní. Nemůžu dát ale nic jiného než pět hvězdiček, klasika je klasika.

Jackline5

Na této knize jsem vyrůstala. Na první pohled jsem se zamilovala do ilustrací a štěněčích příběhů. Z vlastní zkušenosti vím že tato kniha potěší děti i dospělé. I když je krátká, vřele doporučuji.

Barabora

Určitě pěkná kniha. Obdivuji, Karla Čapka, že to napsal i nakreslil sám. Ale není je to lastne, jen o tm, že jedno štěně roste.

kaliopka

Tuhle knihu sem milovala už jako dítě, teď sem se k ní po letech vrátila a mám z ní stejný pocity jako v dětství ☺️

cukrovka

Můj návrat do dětství. Hezké obrázky ze života štěněte. Krásné psí pohádky.

téravokudlaná

Mám ráda zvířata, takže se mi kniha moc líbila. Je zajímavé prožívat příběh očima pejska

radusak9806-2

Klasika :)