Dary nedokonalosti

Každý den čelíme přívalu obrazů a zpráv ze společnosti a médií, které nám říkají, kým bychom měli být a jak bychom toho měli dosáhnout. Jsme vedeni k víře, že kdybychom vypadali dokonale a žili skvělý život, přestali bychom se cítit nedostateční. Takže většina z nás se zaměřuje na výkon, snaží se zavděčit a stát se dokonalým a přitom přemýšlí: "Co když tohle všechno nezvládnu? Proč ostatní nepracují ještě více a nežijí podle mých představ? Co si lidé pomyslí, když se mi to nepodaří nebo když to vzdám? Kdy budu moci přestat dokazovat svou hodnotu?" V Darech nedokonalosti Brené Brownová, odbornice na pocity studu, opravdovosti a sounáležitosti, představuje deset ukazatelů síly života z celého srdce - způsobu, jak žít a jednat z pozice vědomí vlastní hodnoty...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/178812/dary-nedokonalosti-H2L-178812.jpg 4.412
Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl, Psychologie a pedagogika
Vydáno, Návrat domů

The Gifts of Imperfection, 2010

Kniha Dary nedokonalosti

vodnář
21.03.2019

Příjemně, čtivě a "lidsky" napsaná knížka, která vám dodává odvahu být sami sebou.

Malachime
12.01.2019

"To, nakolik sami sebe známe a sami sobě rozumíme, je sice nesmírně důležité, ale k tomu, abychom žili plný život, potřebujeme ještě něco podstatnějšího: mít sami sebe rádi." Moc pěkná kniha. Mám ji celou podtrhanou a budu se k ní určitě vracet.

ThrisaManx
25.04.2017

Skvělá kniha pro lidi, kteří mají problémy se svou vlastní nedokonalostí a nedokáží ji přijmout. Čtivá a milá knížka, kterou všem jen doporučuji.

libertas
01.09.2014

Tato kniha se mi trefila do noty. Vřele doporučuji lidem, kteří mají problémy se vztahem k sobě samému a sebepřijetím.

Hygge - Prostě šťastný způsob života
Hygge - Prostě šťastný způsob života