Dary nedokonalosti

Dary nedokonalosti

Každý den čelíme přívalu obrazů a zpráv ze společnosti a médií, které nám říkají, kým bychom měli být a jak bychom toho měli dosáhnout. Jsme vedeni k víře, že kdybychom vypadali dokonale a žili skvělý život, přestali bychom se cítit nedostateční. Takže většina z nás se zaměřuje na výkon, snaží se zavděčit a stát se dokonalým a přitom přemýšlí: "Co když tohle všechno nezvládnu? Proč ostatní nepracují ještě více a nežijí podle mých představ? Co si lidé pomyslí, když se mi to nepodaří nebo když to vzdám? Kdy budu moci přestat dokazovat svou hodnotu?" V Darech nedokonalosti Brené Brownová, odbornice na pocity studu, opravdovosti a sounáležitosti, představuje deset ukazatelů síly života z celého srdce - způsobu, jak žít a jednat z pozice vědomí vlastní hodnoty...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/17_/178812/dary-nedokonalosti-178812.jpg 4.58

The Gifts of Imperfection (2010)

Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl, Psychologie a pedagogika
Vydáno:, Návrat domů

ThrisaManx
25.04.2017

Skvělá kniha pro lidi, kteří mají problémy se svou vlastní nedokonalostí a nedokáží ji přijmout. Čtivá a milá knížka, kterou všem jen doporučuji.

libertas
01.09.2014

Tato kniha se mi trefila do noty. Vřele doporučuji lidem, kteří mají problémy se vztahem k sobě samému a sebepřijetím.