Pán půlnoci

Vstoupil do jejího života v bouři, podoben půlnoční temnotě, přinášející zprávu o smrti jejího laskavého otce. Vzpoura proti králi přinesla Clarenci ze Summerbournu smrt – a jeho hrad, rodina a především dcera Claire zůstaly vydány napospas královu oblíbenci. Renald de Lisle přijel na hrad ve válečné zbroji, zmocnil se Claire jako dobyvatel a získal si její srdce jako milenec. Stala se jeho nevěstou a díky němu objevila vášeň. Pak se ale dozvěděla Renaldovo strašlivé tajemství a nezbylo jí, než přísahat pomstu muži, za něhož se provdala – muži, kterého miluje z celého srdce…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/411923/pan-pulnoci-CKo-411923.PNG 433

Dark Champion 4.

Vydáno: , Baronet

Lord of Midnight, 1998

Kniha Pán půlnoci

havrmoni
19.04.2020

Dala bych i víc *, ale trochu mi vadilo, že to bylo takový sladký. Všichni přijali svůj osud. A hrdinka si nakonec taky všechno zdůvodnila. No, proč se zlobit když on je krásný a hodný a ta vášeň, přece se toho nevzdá.

LilianaFalcon
11.03.2020

Kdyby to někdo trochu seškrtal, dala bych i 4 hvězdičky. Takhle mi Claire úplně zbytečně lezla na nervy.

mariva
24.02.2020

Docela příjemná odpočinková četba z anglické historie. Chvilkami se mi zdálo, že mohla být o něco kratší, děj se docela táhl, ale klidně sáhnu i po dalších dílech série.

Bobina74
15.08.2019

Opět krásná práce od Jo Beverley, i když minulý díl se mi líbil o fousíček víc. Historická, romantická knížka, která vám zpříjemní den. Spokojenost.