Dárek pro Sáru

Dárek pro Sáru https://www.databazeknih.cz/img/books/62_/6221/darek-pro-saru-6221.jpg 4 16 4

Žákyně Sára se po prázdninách moc těší do školy. Jde už do druhé třídy. Čeká na ni ale řada překvapení a nových zážitků, které prožije se svým kamarádem Markem a novým spolužákem Liborem. A jaký ji nakonec čeká dárek? To se, milé děti, nechte překvapit. Zábavný příběh Ivony Březinové provázejí ilustrace Heleny Zmatlíkové... celý text

yellow
16.10.2023 4 z 5

Příběh o třech kamarádech, kteří spolu chodí do druhé třídy. Příjemné vyprávění, hezké ilustrace.

Ali71
18.05.2017 4 z 5

Knihu jsem přečetla svým dětem, 1. a 2. třída a moc se jim líbila. Když jsem byla malá já, četla jsem knížku Václava Čtvrtka - Lenka a dva kluci. Děj byl velmi podobný knize paní Březinové, psalo se tam o soudružce učitelce, pionýrské vedoucí a podobných vymoženostech 70. - 80. let minulého století. Připadá mi, že paní Březinová oprášila a inovovala knihu Lenka a dva kluci (mimochodem i ilustrace je totožná, stejné obrázky najdete v obou knihách) a převedla ji do současné doby. Myslím, že se jí to celkem povedlo, i když původní příběh je pana Čtvrtka.

Sasenkasuska
14.09.2013 4 z 5

Moje první kniha kterou sem četla, je celkem hezká .

tyzik.cejka
15.05.2013 4 z 5

čtivá kniha líbí se mi dost