Darebák David a tělo

Darebák David a tělo https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/136070/darebak-david-a-telo-136070.jpg 3 13 4

Vítejte u Davidova ujetého i úžasného, darebného i důvtipného populárně-naučného průvodce vším, co jste kdy chtěli vědět o TĚLECH. Věděli jste, že kdybyste si z těla vysoukali střeva, omotala by několikrát tenisový kurt? Nebo že děti mrkají jednou nebo dvakrát za minutu, kdežto dospělí desetkrát? Nebo že pokaždé, když uděláte krok, pohne se vám na noze víc než 90 svalů? Knížka nabitá bizarními fakty a nahodilými maličkostmi je dokonalou příručkou o všem, co jste vždycky chtěli vědět o tělech - ve stylu Darebáka Davida!... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Encyklopedie
Vydáno: , BB art

Horrid Henry’s Bodies , 2010

anitat
09.03.2016 3 z 5

Knizka se mi libila.

Mixxa
23.02.2016 1 z 5

Tahle knížka se mi nelíbila už ze zmiňovaných důvodu (viz. David a dinosauři). David je prostě postava taková a maková a s tím jsme žili do té doby, dokud ho autorka nepřepucovala na komerčního mazánka, který jenom poučuje. Prostě jde vidět, že autorka chtěla napsat jiné knihy a na Davidovi se pouze "svézt". Ta 1* je pouze z milosti.

Mirek V.
03.03.2014 1 z 5

Škoda že je to příručka

Issiriana
14.11.2012 4 z 5

Trošku mě mrzelo, že tam nebylo Davidových komentářů více, přece jen jsem se těšila na Darebáka, ne na fakta. :)

Kniha Darebák David a tělo je v