Darebák David rockerem

Darebák David rockerem https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/154972/bmid_darebak-david-rockerem-Ytk-154972.jpg 5 20 6

Darebák David série

V další sérii příběhů se znovu setkáváme s nenapravitelným rošťákem Darebákem Davidem, jeho bráškou Vzorným Vítkem a mnoha jejich kamarády. Tentokrát David vymyslí vlastní Olympiádu, postraší holky z Tajného klubu a vystoupí v roli rockového zpěváka. Potěší i milovníky hrůzy a napětí – dozvíme se, jak se pozná zombie a vampýr a staneme se svědky natáčení Davidova příšerného hororu. David je zkrátka nenapravitelný a svými kousky nikdy nezklame.... celý text

Pro děti a mládež

Vydáno: , BB art

Horrid Henry Rocks & Horrid Henry and the Zombie Vampire & Horrid Henry’s Monster Movie

marketa3815
05.02.2024 5 z 5

Četla devítiletá dcera, četba tak na hodinku, vtipná, zábavná. Knížky Darebáka Davida má ráda, je to přesně humor pro devítiletou holku.

dájavídek
06.10.2022 5 z 5

Další svižné čtení (a velmi vtipné). Doporučuji!

nikikostadinova
05.08.2019 4 z 5

Mě tyhle knížky baví víc, než když jsem je před několika lety četla (první díly). Pořád je to fajn. A doufám, že bude i nadále. Knihy pro děti nepodceňovat.

Primán
14.07.2016 5 z 5

Poslední kniha nezklamala. Prostě mohu jenom dopručit.

Mixxa
23.02.2016 5 z 5

Bohužel poslední díl knížky, kde David vyvádí ty své roztomilé a vtipné lumpárny. Pak už je nahrazena řadou komerčních keců o škole a dospívání. Jak já bláhová jsem si mohla myslet, že tohle bude jedna z mála postav, kterou autorka neuzemní do kýčovitého rázu.

Mirek V.
03.03.2014 5 z 5

Poslední díl ve kterém jsou jeho lumpárny skvělá kniha