Dar lásky

Pět královen romantického žánru si stanovilo za cíl napsat sbírku povídek, které by rozehřály a pohladily srdce každé ženy. Společným tématem je samozřejmě láska. V každé povídce najdete hluboký lidský příběh o odvěké touze všech žen po lásce a štěstí. Nechejte se přesvědčit, že navzdory všem trablům může mít dobrý konec i zdánlivě neřešitelná situace. Těchto pět příběhů vás naplní nadějí a jistě se k nim budete rádi vracet. Judith McNaught má v této knize povídku Dvojitá expozice, 1. Díl serie Foster Saga...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/86_/86364/dar-lasky-86364.jpg 4.178

Foster Saga 1.

Literatura světová, Povídky, Pro ženy
Vydáno, Domino

A Gift of Love, 1995

Kniha Dar lásky

kacenka6144
28.07.2020

5 krátkých povídek od různých autorek. Tady je důkaz, že plno příběhů se může vejít do 80 stran, obsáhnout všechny aspekty tohoto žánru a nic neošidit. Jenom jsem si měla knížku nechat na později. Číst romantické příběhy, které se odehrávají o Vánocích, v nejteplejších dnech roku je fakt trochu divný.

LilianaFalcon
25.04.2020

Moc povedené krátké romantické příběhy.
Od Jude Deveraux a Judith McNaught to pro mě byly doplňkové příběhy k jejich knížkám, v hlavní roli s vedlejšími postavami.
Jediný příběh, který mi nesedl byl od Judith O'Brienové, ta si ukousla moc velké sousto, na tak krátkou povídku to bylo moc složité, muselo by to být mnohem propracovanější, aby se mi to líbilo.
Jinak to bylo krásné a autorky u mě i na tak malém počtu stran zvládly vyvolat spoustu přihlouplých úsměvů :-)

luci2
24.02.2020

První příběh McAllistra Taggerta a Karin je moc pekny a upřímně jsem si užívala každé slovo. Takže nebylo divu, ze jsem ho přečetla jedním dechem a budu se k němu rada vracet.

Druhy příběh je milý, avšak stále jsem čekala napětí a větší zápletku. Ale opak byl pravdou a příběh rychle plynul, až jsem najednou zjistila, ze jsem na jeho konci. Nebyl strhující, ale byl zajímavý a jak jsem napsala byl velmi, velmi milý.

Třetí příběh je úchvatný, jenž mi vyrazil dech a zastavil srdce!!!

Ani čtvrtý příběh mě nezklamal a byl překrásný. Dokonce mě nalákal natolik, ze si budu od autorek těchto příběhu přečíst věcí víc.

Paty příběh byl naprosto úžasný, procítěny a láska na vás dýchá z každé stránky. Nakonec se mi asi líbil nejvíce ze všech příběhu. Dokonce jsem se neubránila slzavemu údolí. Takže za mě všem tuto knihu doporučuji.

Tevik
25.06.2019

Všechny romantické příběhy doprovází kouzlo vánoc.

Danca196
15.12.2017

Kniha plná romantiky, lásky a šťastných konců, prostě oddechovka.

16.03.2016

Nejvíc se mi líbila povídka od J.Deveraux.Škoda,že to není celá kniha.Bylo to úžasný počteníčko.

sarka1893
18.02.2016

Moje oblíbená povídková knížka. Každý příběh má něco pro sebe. Ráda je čtu o Vánocích a vůbec v zimním čase, do kterého je většina příběhů situována. Povedená oddechová četba. Moc doporučuji všem romantickým duším.

badinka4
14.02.2014

Povídky docela ušly až na povídku od J.O´Brien.

Modrý kámen
Modrý kámen