Dar lásky

Pět královen romantického žánru si stanovilo za cíl napsat sbírku povídek, které by rozehřály a pohladily srdce každé ženy. Společným tématem je samozřejmě láska. V každé povídce najdete hluboký lidský příběh o odvěké touze všech žen po lásce a štěstí. Nechejte se přesvědčit, že navzdory všem trablům může mít dobrý konec i zdánlivě neřešitelná situace. Těchto pět příběhů vás naplní nadějí a jistě se k nim budete rádi vracet. Judith McNaught má v této knize povídku Dvojitá expozice, 1. Díl serie Foster Saga...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/86_/86364/dar-lasky-86364.jpg 4.166
Literatura světová, Povídky, Pro ženy
Vydáno, Domino

A Gift of Love, 1995

Kniha Dar lásky

Tevik

Všechny romantické příběhy doprovází kouzlo vánoc.

Danca196
15.12.2017

Kniha plná romantiky, lásky a šťastných konců, prostě oddechovka.

16.03.2016

Nejvíc se mi líbila povídka od J.Deveraux.Škoda,že to není celá kniha.Bylo to úžasný počteníčko.

sarka1893
18.02.2016

Moje oblíbená povídková knížka. Každý příběh má něco pro sebe. Ráda je čtu o Vánocích a vůbec v zimním čase, do kterého je většina příběhů situována. Povedená oddechová četba. Moc doporučuji všem romantickým duším.

badinka4
14.02.2014

Povídky docela ušly až na povídku od J.O´Brien.

enyr
30.07.2012

Jen málokterá kniha povídek mne dokázala tak nadchnout. Bezesporu nejlepší povídku má Deveraux a McNaught. Skvělé jsou také povídky od Cates a Kane. Poslední povídka je pak od O´Brien a ta mne moc nezaujala ikdyž celkový dojem z této knihy nijak nenarušila.

pro ženy

Autoři knihy