Dantovo Inferno - Prolog: Mágův sen

Tomu, kdo pátrá po smyslu věcí, se v hlubině vnitřního pozorování zjevuje Strážce prahu, který dotyčnému otevře trhlinu do vícedimenzionálních realit vlastní psýchy. Společně proniknou do duchovního vnitřního světa, nejstaršího cíle lidstva, aby se tam setkali s temnými archetypy. Tento comix byl jiskrou, která zažehla myšlenku na obrázkové zpracování celé cesty peklem (hrdinova putování ke kolektivním praobrazům Dantova inferna, jež jsou uzamčeny v duši). Akronův rituální text myšlenkově vychází z Baphometa, na němž spolupracoval s H. R. Gigerem. Původně byl napsán pro magické divadelní představeníčarodějného kroužku Baphomae na obou tradičních slavnostech - Filipojakubské noci a Halloweenu. Toto přepracované druhé vydání obsahuje historii vzniku comixové řady.Doplněny byly také rozhovory a biografie autorů....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/75_/7538/dantovo-inferno-prolog-maguv-sen-7538.jpg 2.73
Komiksy, Duchovní literatura, Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno, Spiral Energy

Prolog: Der Traum des Magiers, 2002

Kniha Dantovo Inferno - Prolog: Mágův sen

PAVEL z BRNA
23.11.2016

Tak toto je nádherné zasvěcení do tajemství lidské duše, kosmu a smyslu života. Je to dílo pro duchovně hledající, kteří mají už načteno pár kilo duchovní literatury a pak je čtení úchvatný spirituální zážitek. Stále znovu a znovu se k němu vracím a už se těším na další díly. Mám jen obavy, že tento 12 dílný komiksový epos nebude celý publikován do češtiny pro nedostatek zájemců. A to je škoda ale chápu, že pro komiksové čtenáře je to dílo příliš složité a duchovní
hledači nečtou komiksy, jako to bylo do nedávna i se mou, než jsem si přečetl Akronovo Dantovo inferno a propadl fascinaci duchovním komiksem.

gan112
30.04.2015odpad!

čožééé? Nerozumel som ani slovo.

Akron
švýcarská, 1948 - 2017