Daniela

Daniela https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/30677/bmid_daniela-ILh-30677.PNG 4 27 6

Patnáctiletá Daniela opravdu nemá právě na růžích ustláno. Po rozvodu rodičů musí zůstat se svou matkou, ale kvůli její podivné, chmurné povaze si spolu vůbec nerozumí a navíc se matka netají touhou, co nejdříve se dcery zbavit. Zájem o dospívající dceru bohužel nemá ani otec, který si rychle založí novou rodinu, a tak Daniela nastupuje do školy, kterou si nevybrala a ani ji příliš nebaví. Najde si sice kamarádky, ale štěstí se na ni konečně doopravdy usměje až když potká Roberta, svou první, velkou a opravdovou lásku. Jak se ale brzy ukáže, čeká ji jenom další zklamání. Kniha je určena především ctitelkám skutečných příběhů ze života.... celý text

Emik87
Emik87
19.02.2024 2 z 5

Knížka na jedno odpoledne, ale jednou stačilo.

ZNellyZ
ZNellyZ
26.07.2022 4 z 5

Není to úplně něco, co budu všem na potkání doporučovat, ale jako příjemná jednohubka posloužila dobře. Příběh Danieli je smutný a to právě proto, jak snadno se může stát realitou. Je dobře, že se autorka nebála takového tématu a snad se kniha stane varováním i ostatním dívkám v podobném věku.

Jája92
Jája92
22.02.2018 3 z 5

Román pro náctileté, dobře napsaný.

Ann98
Ann98
01.01.2018 5 z 5

Líbila se mi. Jedná se o příběh patnáctileté Daniely, která se musí vypořádat s problémy ve svém osobním životě. Musí se vyrovnat s pocitem, že je nechtěné dítě; nastoupit na školu, kterou si nevybrala; ani ta láska není ve finále šťastná. Bylo mi Dany líto. Na patnáctiletou dívku měla až moc problémů. Jedná se o pohodové čtení pro starší dívky.

EvikU.
EvikU.
09.04.2017 4 z 5

Smutný příběh, ale i romantický.

starenapanena
starenapanena
21.10.2013 5 z 5

Příjemné odpoledne s knížkou :-)