Dámy z Grand Avenue

Dámy z Grand Avenue https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/1884/bmid_damy-z-grand-avenue-DrU-1884.jpg 4 435 72

Vzrušující konfrontace životních příběhů čtveřice obyvatelek Grand Avenue v Cicinnati. Redaktorka Susan, advokátka Vicki a ženy v domácnosti Barbara a Chris, mladé maminky téměř stejného věku, se seznámí na dětském hřišti, kam chodí se svými dětmi. Z náhodného střetnutí se vyvine přátelství, které je v následujících dvaceti letech vystavené těžkým zkouškám. Přítelkyně sdílejí radostná očekávání, vášnivá vzplanutí i bolestná zklamání. Jejich nejednoduché a vzájemné provázané osudy vyvolají řadu otázek: Lze žít pouze vzpomínkami na někdejší dívčí půvab Miss Cicinnati? Předpokládá hvězdná kariéra špičkové advokátky sobectví a bezohledný vztah k nejbližším? Lze uniknout z manželství, které se vinou surového psychopata proměnilo v peklo? Oplácejí děti rodičům lásku? Problémy hrdinek postupně překročí hranice jejich nejužšího soukromí. V přátelství dam z Grand Avenue se začínají objevovat trhliny.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Grand Avenue , 2001

BeruškaB
11.11.2013 5 z 5

Kniha se mi tak líbila že jsem jí četla 2x

Pavla111
07.11.2013 5 z 5

Me se tato knizka moc libila.

Pakuna
11.09.2013 2 z 5

Zajímavé zvraty událostí, ale tato kniha mě v konečném důsledku spíše odradila. Přečetla jsem ji, ale mám rozporuplné pocity a už bych se k ní nevrátila

Lucka385
20.08.2013 5 z 5

Krásně napsaná kniha. Čtyři příběhy, které se občas prolnou. Síla přátelství, rodičovství a manželství. A konec? Napínavý a neočekávaný. Jako všechny příběhy J. Fieldingové.

Neri
10.08.2013 5 z 5

Jednoznačně jedna z nejlepších knih autorky. Skvěle vykreslené charaktery, dojemné, kniha vás zcela pohltí, jedním slovem výborné!!!

Kůstka
29.12.2012 5 z 5

Takový smutný příběh 4 kamarádek z jedné ulice.. Jedna si za to víceméně mohla sama, ty ostatní už prostě jen potkaly špatné věci.. Nejvíc líto mi asi bylo Chris.. A samozřejmě Barbary, to člověka až mrazí u konce. A chlapy jako je Tony bych někam zavřela a už nepustila.

kvapca
26.12.2012 5 z 5

skvělá, skvělá knížka !!! vřele doporučuji!!!

jasmína
16.09.2012 5 z 5

Výborná kniha, začátek jsem měla trošku obavy, ale úžasně se to rozjelo a nečekala jsem na takové osudy kamarádek, a ten závěr, no nechápu, že to pro někoho může znamenat nudu. Pro mě rozhodně ne ..

merrinka
24.10.2011 4 z 5

Taky mám dobré hodnocení

Izu
24.07.2011 5 z 5

Prostě paráda.Skvělá kniha.

KeFy
12.07.2011 4 z 5

Mě se naopak kniha líbila... překvapivé zvraty, všichni jsme věděli, co přijde, ale ne kterou ženu to potká... chválím

lucinka12
05.05.2011 2 z 5

tak jsem to dočetla konečně no můžu říc moc dlouhé a utahané zbytečně no moc mě to nenadchlo Sheldovka je lepší.:-)