Dáma s prošlou zárukou

Další kniha oblíbené autorky, v níž s osobitým humorem a nadhledem líčí své názory na život, zážitky v rodině a při cestování po Česku i v cizině. Kniha zaujme nejen svým obsahem, ale také optimistickým přístupem k životu a k lidem, které autorka na svých cestách potkává.

https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/316490/big_dama-s-proslou-zarukou-wmr-316490.jpg 2.948

Kniha Dáma s prošlou zárukou

Hakl54
13.05.2019

S další přečtenou knihou zjišťuji, že se paní Mlynářová opakuje, nic nového její knihy už nepřináší. Výlety jsou pěknou inspirací, ale popis zajímavých míst začíná být povrchní. Často jsem se přistihla, že čtu a nevnímám děj. Už si další knihu raději nepůjčím.

hapac
20.09.2018

Autorku mám ráda a obdivuji její povahu, neustálý optimismus a neskutečnou energii. Ráda cestuji a tak mi její putování bylo příjemné, obzvláště pak Šumava, kterou mám moc ráda. Při čtení zároveň koukám na mapu a cestujeme spolu.....Takže za mne ano za 3,5.

Ala787
07.12.2017

Autorka mi byla doporučena v životní krizi, že se u její knihy zasměju, odpočinu si, zapomenu. Sehnala jsem v knihovně pouzu tuto. Po třech marných pokusech a asi třiceti stránkách jsem snahu vzdala. Kniha mě nezaujala a ani se mi dobře nečetla. Obyčejný život mám sama.

Nehorazna
26.11.2017odpad!

Nejnudnější a nejnezajímavější kniha, co jsem měla ruce. Ikdyž se mi nějaká kniha nelíbí, snažím se jí dočíst, protože autor má nějaký záměr.... ale tohle nešlo, je to nepovedená středoškolská slohovka o bezemočních výletech :)
Možná.....vhodnej dárek pro neoblíbené tchýně k Vánocům :D

pavlinda
11.11.2017

Tuto vtipnou,nenáročnou knížku bych zařadila do turistické literatury:-).

Analady
24.10.2017

Po delší době jsem si troufla sáhnout po další knížce od paní Mlynářové. Chtěla jsem si přečíst něco nenáročného a doufala jsem, že se snad i trochu pobavím. Ústředím motivem této knihy bylo popíjení vína nebo piva a popis navštívených míst. Takže mé očekávání se ani v nejmenší míře nenaplnilo.

MOu598
29.03.2017

Třetí knížka od autorky, kterou jsem přečetla. Čtu knihy této autorky pro relax. Zatím nevím, zda šáhnu po další. Už mne přestává bavit v každé knížce několikrát se opakující popis: ráno jsem vstala, dala si sprchu, namalovala se,...ble, ble...

orinka3
16.03.2017

Energie a vitalita paní Mlynářové bezesporu nechybí. Knížečka je tak akorát pro pacientky v nemocnici, dá se kdekoliv otevřít a číst. Jde v podstatě o cestovní deník proložený zážitky z praktického života. No, po polovině mě stereotyp knihy unavil a zbytek jsem dolistovala. Přesto chválím krásné popisy přírody, to umí dokonale.