Další případy Sherlocka Holmese

Kniha složená z povídek o Sherlockovi Holmesovi. Obsahuje devět povídek.

https://www.databazeknih.cz/images_books/72_/72896/dalsi-pripady-sherlocka-holmese-72896.jpg 4.683

Příběhy Sherlocka Holmese

The Return of Sherlock Holmes, His Last Bow a The Case- Book of Sherlock Holmes (1966)

Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, Mladá fronta

Kniha Další případy Sherlocka Holmese

Dejf_ano

Postava Sherlocka Holmese je sama o sobě legendární, když připočítáme atmosféru Anglie a například fakt, že Holmes a Dr. Watson si jako dlouholetí přátelé vykají nemůžeme jinak než chválit a knihu doporučit dál.

Pavelpi
16.12.2018

Další pokračování příběhů mé oblíbené dvojice.Dokonce jsem našel i případy,které jsem dosud neznal např.Barvíř na penzi nebo Záhada na Thorském mostě.

Ajrad1981
24.12.2017

Stará dobrá klasika :-)

holmes.watson
13.10.2015

Nádherná kniha a dobře zpracovaná. Konečně to není nějaké sešitové vydání, ale vazba kterou si A.C.Doyle zaslouží.
Knihu mohu jen a jen doporučit.

dearkiki
21.08.2015

Skvělá kniha - stejně jako první díl. Nesmí chybět v knihovně žádného fanouška Sherlocka Holmese. Tentokrát naprosto vyniká velmi dobře známý případ Psa Baskervillského - můj nejmilejší. K mému překvapení jsem zde objevila i Údolí strachu, mně do té doby neznámý příběh, který je velmi pěkně zpracovaný a napínavý až do konce.

Freedee
18.09.2014

Pokračování knihy "Případy Sherlocka Holmese" Opět není do dodat, můžu jen opakovat. Úžasný Sherlock Holmes. Pan Doyle musel mít úžasnou představivost a důvtip, aby vytvořil takové zápletky a rozuzlení. Obdivuji tuto knihu i jejího tvůrce. Měl by si ji přečíst každý.

poetree
21.04.2013

nesedí seznam povídek: v téhle, co je na obrázku, je: Osamělá cyklistka, škola v priory, charles augustus milverton, šest napoleonů, tři studenti, ďáblovo kopyto, záhada na thorskem mostě, barvíř na penzi, lví hříva

Drakenovec
15.03.2013

Jakožto velký fanoušek a obdivovatel Sherlocka jsem se mi kniha velice líbila. Nejvíc mě zaujal Pes Baskervilský, ale ostatní byly taky hodně dobré. Velice příjemné a zábavné čtení.