Další prevít? Jen to ne!

Tak krásně to má prevít zmáknuté. Rodiče poskočí na každé zavřísknutí. Zatím. Svět mu leží u nohou. Zatím. Znamenitější a nadanější batole těžko pohledat. Zatím. Jednoho dne však nastává onen černý okamžik, kdy se na scéně objevuje konkurence.

https://www.databazeknih.cz/images_books/84_/84128/dalsi-previt-jen-to--84128.JPG 4.2185

Prevít (4.)

Literatura světová, Humor
Vydáno:, Ivo Železný

Not Another Little Sod!

Kniha Další prevít? Jen to ne!

Haneez

Předchozí díly se mi líbily víc. Nedokázala jsem se zacist

pingu1

Třetí díl, stále je něco nového, čemu se dá nahlas zasmát :-)

PavlineCZka
27.04.2018

O něco málinko lepší jak díl 1 a 2, nicméně pořád stejná nuda. Nevím, zda se humor ztratil opravdu někde v překladu, ale mě to zkrátka téměř vůbec nebralo. Výraz dušená šunka byl dobrý :)

mpb1913
13.07.2015

Četl jsem to se svejma prevítama, jednička a dvojka se daly, ale tohle už mě nebavilo, nic co by se v jiné variantě neobjevilo už v předchozích dílech. Noví mimino mi navíc fakt lezlo na nervy, to se moc nepovedlo.

Luccy78
04.05.2015

Myslela jsem si, že třetí díl už nebude mít o čem vyprávět a budou se opakovat myšlenky a situace z prvního a druhého dílu. Omyl.. Opět dobře a vtipně zpracovaná knížka, u které se musíte smát od začátku až do konce..

fruitbueno
11.09.2014

Jen bych se opakovala - viz předešlé komentáře. Dále tuto sérii nečtu a vracet se ke knihám nebudu.

kamolka
01.07.2014

Velice vtipně zpracováno, skvělá oddechovka.

helenkan
05.04.2014

Docela jsem se pobavila i zasmála :)