Dáda má kosa Oskara

Dáda má kosa Oskara https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/4103/dada-ma-kosa-oskara-4103.jpg 5 9 4

Kos Oskar se u Dády objevil jednoho dne zcela nečekaně. Zaťukal zobákem na okno zrovna v okamžiku, kdy se Dáda chystala udělat kotoul vzad. Z toho pohledu viděla kosa vzhůru nohama a strašně se pojekala. Teprve když kotoul dokončila a postavila se, viděla, že kos stojí pevně na římse a že je tedy všechno v pořádku. Oskar ťukání netrpělivě zopakoval, a tak mu Dáda okno otevřela. Teprve teď se jí mohl jaksepatří představit a vysvětlit důvody své návštěvy. "Jmenuji se Oskar, kdysi jsem ublížil vaší žížale, za což se chci jí i vám dnes omluvit. Jsem kos polepšený, nadmíru vzdělaný, jak slyšíte - mluvící, sebechvála je mi cizí, mám vás všechny rád a budu u vás bydlet!"... celý text

mia.com
30.01.2023 5 z 5

Knihy s Dádou jsem jako dítě milovala! A samozřejmě i písničky a pořady, všecko.

Šajler
04.01.2021 5 z 5

Knížku jsem milovala jako malá a četla ji několikrát. S Kosákemm se člověk nenudil.

Sweet-jahudka
08.07.2017 5 z 5

Když jsem byla malá, Dádu jsem zbožňovala a tahle kniha prostě neměla chybu! :)

majík1
06.07.2016 5 z 5

Tuto knihu děti vyhrály v soutěži a četly jí jedním dechem jedna z jejich oblíbených