Ďáblovy deníky

Ďáblovy deníky https://www.databazeknih.cz/img/books/77_/77013/dablovy-deniky-77013.jpg 4 54 13

Dlouho ztracené deníky Satana, Vévody Temnot. Nicholas D. Satan se narodil nějakou dobu před Velkým třeskem. Rychle postupoval po společenském žebříčku a stal se výkonným předsedou společnosti Satankorp, kterou úspěšně vede několik tisíciletí. Mezi svými četnými úspěchy nejvíce proslul vášní ke smluvním jednáním a jako autor Sedmi smrtelných návyků pro silně démonické jedince a díla Jak získat patolízaly a zničit skvostné stvoření boží. Když Satan nepracuje, kochá se spolu se svou milenkou, děvkou babylónskou, spřádáním plánů na Armageddon, vybití Kennedyů či vymalování města načerveno. Žije se svou milovanou ženou Lilith a dvěma rozkošnými dětmi, Inkubem a Sukubou, v Pekelném Městě.... celý text

Romány Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Mladá fronta

Devil , 2007

Nikča1236
17.01.2017 4 z 5

Originálně vyvedená knížka, která zaujme nejen svou vizuální stránkou ale i tou obsahovou. Zaručeně pobaví! :D

LucieWiki
14.01.2017 4 z 5

úžasné počtení... skvělý design... hvězdička dolů za trochu nečitelné Ďáblovo písmo... ale to se dá u tak staré osoby pochopit :D

katajanci
10.04.2016 3 z 5

Dosti zábavné počtení, i když jsem si musela občas dohledat pár souvislostí, abych se mohla zasmát.

Dawid
31.08.2015 3 z 5

Veľmi pekné prevedenie knihy prinúti snáď každého si tento výtlačok aspoň ohmatať. Takto som to urobil aj ja a počas čítania som sa výdatne zabavil. A tá zmluva vo vnútri dodáva ten pravý "šmrnc".Niekomu to možno príde ako zhmotnená trápnosť, ale sto ľudí...bla bla bla.

PAVEL z BRNA
26.04.2014

Skvělý horor-humor včetně dáblovy úpisné listiny pro prodání lidské duše za statky tohoto světa. To je opravdu záludné.

Verrrunka
04.04.2014 3 z 5

Vcelku vtipná knížečka, věřím, že hodně lidí naštve. Provedením trochu kýč, ale pozlacené stranky jsou dobrý nápad. :-) Autor si bere na mušku různá období našeho žití na Zemi. Od stvoření světa, přes světové války až k výrobě cocacoly a zřízení fastfoodů.

zylla
26.02.2014 5 z 5

Zábavná knížka, která je navíc esteticky velmi hezká. Při čtení jsem se hodně nasmála.)

DennisMoore
26.09.2013 5 z 5

Ďábelsky vtipné čtení!

Sklenička
24.06.2013 5 z 5

Popis historických i biblických událostí v tom pravém světle :-)

okularo
11.02.2013 1 z 5

Dávám jednu hvězdu za to,jak kniha vypadá.Ale je jasné,že se ďábel rozhodl,unudit mě k smrti.Ale naštěstí kniha skončila dřív,než se mu to povedlo.

LordSnape
10.07.2012 3 z 5

No, pro děti to tak úplně není. Bez základních znalostí biblického Starého zákona a světových historických momentů, si to člověk (dítě) vážně moc neužije.

Andrejka Myers
09.02.2012 4 z 5

Kniha je opravdu krásná, do detailů propracovaná co se týče ilustrací. Během čtení jsem se zasmála, ale věřím, že pro lidi, kteří neznají souvislosti, tak občas těžko na pochopení. Každopádně jsem ráda, že jsem ji mohla držet v ruce, a přečíst :)

THERISA
08.01.2012 3 z 5

Místy vtipné, ale to je tak vše. Hodnocení dávám především za formální stránku stylizace knihy, která je skutečně do puntíku ďábelská… Kniha vizuálně dokonalá, po obsahové stránce však nezanechá hlubší dojem.

Kniha Ďáblovy deníky je v