Ďábelské svádění

Ďábelské svádění https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/1924/bmid_dabelske-svadeni-xCS-1924.jpg 4 47 7

Braddock / Black série

Hraběnka Angela de Grae má všechno, co si jen žena může přát: bohatství, urozeného manžela a půvab, kterým okouzlila dokonce i nástupníka trůnu. Přesto v jejím životě existuje ponuré tajemství, které se podaří rozluštit až proslulému svůdníkovi Kitu Braddockovi. Kitovi stačilo jediné setkání s legendární kráskou a okamžitě poznal, že pod pozlátkem dámy z lepší společnosti se skrývá žena týraná vlastním manželem. Hrabě de Grae pranic netouží po něžnostech láskyplného vztahu, zajímají jej spíše prostitutky a nechodí daleko pro ránu. Kit je Angelou naprosto okouzlen a po několika letmých okamžicích první vášně se rozhodne získat ji pro sebe. Angela sice jeho nabídku k sňatku odmítne kvůli obavám z manžela, ale Kit je odhodlán dát v sázku i vlastní život, jen aby mohl Angele poskytnout to, co si ona vědomě odepírá: skutečnou lásku...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Domino

Brazen , 1995

karamelka57
06.10.2017 4 z 5

Tak to teda bolo.. to aby som teraz šla čítať Bibliu, aby som vyrovnala hladinku pocitov.... títo dvaja sa teda fakt dlho hľadali, kým sa našli....

Akože, fakt milujem historické romance aj s porciou erotiky, ktorá k ľúbostnému vzťahu jaksi patrí, ale toto naozaj bolo už tak trocha cez... Podľa anotácie som si myslela, že hlavná hrdinka, týraná žena, ktorú z rúk despotického manžela zachráni príťažlivý hrdina... no ukázalo sa, že hlavná hrdinka bola tiež pekné kvítko, žiadne neviniatko..

Ono to chcelo byť romantickým príbehom a aj by asi bolo, nebyť toho, že to bolo založené na bohapustej sexualite, trúfnem si nenásytnosť a neukojiteľný chtíč hlavných hrdinov nazvať až úchylným....(možno som staromódna...) ale to čo títo dvaja vystrájali, by normálny človek fakt podľa mňa nerozchodil a to doslova :)))))

Napriek tomu som samozrejme hlavným hrdinom a ich láske naozaj fandila. Aj ked som sa chvíľami už naozaj nevedela dočkať, kedy to KONEČNE dočítam.... mám z tejto knihy zmiešané pocity, záver šťastný, napriek rozporuplným pocitom ma záver upokojil a povedala som si že tak teda ok, tak ja vám tú lásku verím....

havrmoni
30.08.2016 4 z 5

Nejvíc se mi líbil závěr. Jen mě mrzí,že je to stále stejné,jeden z partnerů je ženatý či vdaná a žarlivost na minulé partnery a jak vyřešit,aby byli spolu. 4* spíše za Kita a ten závěr.

účetní
12.07.2016 4 z 5

První kniha této autorky, trochu jsem byla překvapená, ale nakonec se mi líbila, Kit byl super ( opravdu Drahoušek jak píše Ewik, to sedí). Hodně erotiky, ale líbila se mi taková otevřenost mezi Kitem a Angelou, oba byli tak velmi zkušení, takže si užívali beze studu a nechyběla ani něha, která byla pro oba něčím novým.

moudivlacek
20.08.2015 4 z 5

Kdo má rád erotiku a ne romantiku, je to knížka pro něj, pro mne nic moc, a ani náznak romantického děje to nezachrání

Ewik
08.08.2015 4 z 5

Kniha se mi moc líbila. Ne ani tak kvůi ději (stejně ho tam moc není :-) ) ale spíš kvůli Kitovi. Drahoušek si mě získal.

miruska1
27.05.2014 4 z 5

Lepšie než 3časť ale slabšie než 2časť,Preto len 4hviezdičky. Ale inač sa mi to pačilo.docela čtive.

mariva
06.12.2012 4 z 5

Spíš erotický román než červená knihovna, děje v knize moc není, ale jako odpočinkové čtení to jde.