Ďábelská vidina

Prastarý předmět, který ožívá a sytí se lidskou vášní se stává silnějším s každou kapkou nově prolité krve. Jeho zvrácené kouzlo si žádá další oběti. Volné pokračování hororu Zrůdné zrcadlo – o kouzelném zrcadle, které se v rukou londýnského starožitníka promění ve vražedný nástroj. Obě knihy se v Británii i USA staly nejžádanějšími bestsellery a byly odměněny Cenou E. A. Poea....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/86_/8695/big_dabelska-vidina-5Yz-8695.jpg 3.838
Literatura světová, Horory, Romány

Vydáno: , Cesty

Reflection, 1992

Kniha Ďábelská vidina

Jája92
21.07.2020

Náhodou jsem narazila na druhý díl. Obálka je hrozná, ale příběh jako takový není až tak špatný, jen konec knihy se mi příliš nezamlouval.

eraserhead
19.11.2014

Zpočátku klasické pokračování. Všeho je kvantitativně více - obětí, krve, mordů, postav. Jenže pak to docela zvolní, Scottovi vypadnou otěže z ruky, dlouho se nic neděje a příběh se rozplizne do nezáživných popisů a neustálého opakování různých informací. Ke konci se to zase trochu nakopne, ale stejně jako první díl, i tenhle končí dost suše, nezáživně a jaksi nezajímavě. Nejvíc mě na románu bavili epizodické příběhy obětí.

tygrilady
06.11.2012

Jelikož mám i 1díl tak jsme ji musela sehnat a povedlo se.Dnes jsem ji dočetla super!!!

Lucy
20.06.2012

četla jsem asi v 16 a přečtu si jí i dnes,napínavá

Karmína
19.01.2012

Velice zajímavá kniha :-)