Ďábelská kráska

Ďábelská kráska https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/30790/bmid_dabelska-kraska-1qD-30790.jpg 4 92 9

Po smrti svého otce se Isabelle z Langstonu ujme vlády na rodinných državách. Divoká a nespoutaná kráska řídí chod panství železnou rukou jako muž a na svatbu nechce ani pomyslet. Musí se však sklonit před královou vůlí a přijmout za manžela Hugha Fauconiera, statečného rytíře a králova přítele, potomka bývalých držitelů Langstonu. Počátek Hughova a Isabellina manželství provázejí prudké hádky a spory o vládu nad panstvím, ale vzájemná přitažlivost je brzy promění ve vášnivou lásku. Spiknutí a zrada však Hugha zanedlouho přivedou na hrad čarodějky jVivienne d´Bretagne, jejíž erotická magie je stejně mocná jako temná. Isabelle se neohroženě vydává na milost a nemilost do spárů Viviennina bratra Guye, aby tak osvobodila milovaného manžela.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Knižní klub , Baronet

Hellion , 1996

Dádulka67
08.02.2023 odpad!

Odporná kniha. Oplzlostí prolezlá. Dočetla jsem horší knihy, proto jsem dočetla i tuto hrůzu. Ale ta pachuť zůstala.

PREBURDA
14.04.2021 1 z 5

Příběh začal zajímavě, poutavě, jak se na tuto autorku historicko romantických vášnivých příběhů sluší. Ovšem, druhá část knihy byla z velké části protkána přemírou sexu až to hraničilo tvrdým pornem. V jednu chvíli jsem už chtěla knihu doslova, nebojím se říci, zahodit. Vydržela jsem jí dočíst, poněvadž jsem chtěla vědět, jak uniknou z uvěznění a jaký bude celkový závěr hrdinů v knize.

Radka1911
03.04.2020 4 z 5

Romantická pohádka pro dospělé. Tento žánr čtu jen občas, ale Ďábelská kráska se mi líbila.

andrea0310
17.03.2018 odpad!

Autorka začala zajímavě a sexuální scény také zvládla, ale znovu už si knihu určitě nepřečtu.

moudivlacek
03.09.2015 4 z 5

Je tu plno lechtivých scének, nad kterými jsem se červenala, ale hrdinně jsem knížku dočetla.

debe
24.11.2013 3 z 5

To byla moje první kniha od této autorky, a i když téma zpočátku vypadalo nadějně, asi po další knize nesáhnu. Odradila mě ta přemíra neskutečného sexu na konci knihy, za kterou vlastně aktéři sami nemohli, tudíž se pak šťastně mohli vrátit - po těch všech "útrapách", do starých kolejí. Škoda.

haWranka
16.07.2013 2 z 5

První polovina knížky mě bavila, ta druhá už byla trochu moc překombinovaná. Je to škoda...

gabca007
15.06.2013 3 z 5

Tak nevím, do knihy jsem se začetla a příběh se mi opravdu líbil. Ale...i když jsem od této autorky přečetla dost knih a vím, že sexem nešetří, přece jen si myslím, že byla škoda udělat ze závěrečné cca 1/3 knihy téměř porno. Mám pocit , že i takový Christian Grey je čajíček.....

maryzka
11.05.2012 2 z 5