Úkryt

Úkryt https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/21835/mid_ukryt-exM-21835.jpg 5 168 53

D. D. Warrenová série

Detektivní román v němž seržantka Warrenová odkrývá děsivé tajemství šesti mrtvých děvčátek, která jsou nalezena po pětadvaceti letech v jednom sklepě. Celý případ se však podobá jinému, který byl odhalen zhruba před třiceti lety. Takže když se udála tato hrůzná tragédie, viník předcházejícího zločinu byl zrovna ve vězení. Je třeba brát v úvahu předcházející zločin? je možné, že spolu obě tragédie nějak souvisejí a co znamená, že děvčat bylo šest? Navíc se zjistí falešná identita jednotlivých holčiček, které byly štítky popsány a proto zdánlivě snadno identifikovány. Po televizních zprávách se však přihlásí pravá jmenovkyně a případ se tak dále komplikuje.... celý text

Literatura světová , Detektivky, krimi , Thrillery

Vydáno: , Columbus (ČR)

Hide , 2007

Ava365
Ava365
12.12.2019 5 z 5

Výborný thriller. Mrazivá atmosféra, bestiální vraždy, vyšetřování plné záhad - zkrátka vše, co má dobrá kniha v tomto žánru mít.

ajasin
ajasin
25.10.2019 5 z 5

Výborné. Tohle jsem si fakt užila. Autorka si čtenáře vodí jako loutku na provázku. Každou chvíli jste ve slepé uličce, téměř každý v určité chvíli vypadá podezřele a do poslední chvíle nevíte, která bije. Bez jakýchkoliv rozpaků mohu prohlásit, že takhle si představuji dobrou detektivku.

jasmína
jasmína
01.03.2019

Já jsem obtížně zvládla 100 stran, a ač je skvělé hodnocení, nepodařilo se mi začíst..bohužel.. Třeba jindy..

Angelicca
Angelicca
22.08.2018 5 z 5

Naprosto dokonalá kniha od mé oblíbené autorky. Příběh byl hodně zajímavý, napínavý už do samého začátku do konce. Vřele doporučuji!

kap66
kap66
10.08.2018 4 z 5

Konečně! D. D. plně ovládla vyšetřování; autorka správně usoudila, že zvolit hlavní postavou ji a trochu potlačit úlohu Bobbyho bude to správné nakročení (až k dílu "Chyť mě", který jsem ocenila jako nadprůměrný). Dobře vystupňované napětí a překvapivé řešení, co víc si přát. "Smrtící samotu" překonala, na "Chyť mě" v mých očích zatím nedosáhla, ale je to dobrá četba.

Fixa08
Fixa08
04.08.2018 5 z 5

Kniha nalezena u popelnice, takže žádné očekávání, ale opravdu mě překvapila! Byla napínavá, vůbec nenudila. Určitě seženu další knihy od autorky!

hanča34
hanča34
15.11.2017 5 z 5

Lisa prostě detektivky umí, zatím se mi od ní vše líbilo.

zatylka
zatylka
26.10.2017 5 z 5

Kniha se mi velmi líbila,ale i když se dá kniha číst samostatně,je lepší si nejdříve přečíst smrtící samotu.Knihy na sebe navazují a jako celek si ji více vychutnáte.Velice jsem si oblíbila hlavního hrdinu Bobyho i s jeho slabostí pro alkohol a ženy,který vystupuje v obou dílech.Vřele doporučuji.

Alzbetta
Alzbetta
26.09.2017 5 z 5

Další výborná kniha od Lisy Gardnerové.

Danago
Danago
02.08.2017 5 z 5

Tak toto byla opravdu skvělá detektivka. Lisa Gardnerová to opravdu umí! Příběh je od samého začátku velmi promyšlený a napínavý . Žádná hluchá místa, až do samého konce jsem zůstala v napětí. Vše do sebe logicky zapadlo, krásně uzavřený konec. No prostě detektivka, která má vše co má mít. Rozhodně doporučuji.

Liduka
Liduka
16.07.2017 4 z 5

Výborná kniha, u které není nic tak jak to vypadá. První polovina měla pomalejší rozjezd a občas jsem i přeskakovala některé odstavce. Nicméně druhá polovina to hodně vylepšila a s napětím jsem čekala, kdo to tedy nakonec byl.

motolka
motolka
20.03.2017 5 z 5

Lisa Garden je úžasná spisovatelka. Její knížky mě vždycky nadchnou. I tahle krimi opět neměla chybu.

Majdule
Majdule
08.02.2017 4 z 5

Detektivka, která splňuje moje nároky na tuto část žánru. Silná a zajímavá hlavní ženská hrdinka, napětí, tajemství, zvraty a rodící se milostný vztah. Užila jsem si ji.

ArwenAragorn
ArwenAragorn
30.12.2016 5 z 5

Tak tahle kniha od Lisy Gardner se mně asi líbila nejvíc. D.D. v plné síle, tajemno, mrazivé napětí až do konce. Velice doporučuji.

Alimak7
Alimak7
08.08.2016

Kniha se velmi dobře četla. Oceňuji dobře promyšlený příběh, který nechává čtenáře v napětí až do konce. Rozhodně doporučuji.

Ilona
Ilona
07.08.2016 5 z 5

..ještě aspoň jednu kapitolu, alespoň jednu stránku a otáčím a otáčím, knížku nejde odložit, protože co když je to jinak, než kam děj míří..? A bojím se, většinou se i bojím..

Drahuš
Drahuš
30.06.2016 5 z 5

Výborná kniha plná napětí. Skvělý kousek od skvělé autorky. Doporučuji.

milouška
milouška
21.06.2016

Prosím, nevíte, jak si přidat knihu do mých knih? Klikám na "přidat do mých knih" a nejde to. Díky

orchidea
orchidea
25.02.2016

Vynikající detektivka, všem vřele doporučuji.

Šánka
Šánka
26.06.2015 5 z 5

Další skvělá detektivka od této autorky, která navazuje na Smrtící samotu a je opět velmi napínavá. A pokud někdo dočítal jako já dlouho do noci, špatně se pak usíná, jenže stojí to za to !