Chyť mě

Chyť mě https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/166294/mid_chyt-me-p1l-166294.jpg 4 479 159

D. D. Warrenová série

Seržantku D. D. Warrenovou z bostonského detektivního oddělení hned tak něco nepřekvapí, Charlene Rosalind Carter Grantová ji však dokonale zaskočí: prosbou o vyšetření své vlastní vraždy – Charlene je přesvědčena, že ji někdo usiluje o život. Dva roky po sobě zemřely dvě její nejlepší kamarádky – obě 21. ledna, obě rukou neznámého vraha. Blíží se další 21. leden a Charlene počítá hodiny do své smrti. Ale rozhodně se nevzdá bez boje... V D. D. však hlodá podezření: Je Charlene obětí, nebo pachatelkou dokonalých zločinů? A co ji spojuje s chladnokrevnými vraždami bostonských pedofilů, které vypadají, jako by si někdo vyřizoval účty? Lisa Gardnerová je autorkou 16 kriminálních románů (a 13 románů pro ženy). Její knihy vycházejí ve 30 zemích, počet prodaných výtisků (více než 22 milionů) a především nesporné kvality jejich napínavých příběhů ji rozhodně řadí ke světovým bestselleristům tohoto žánru.... celý text

Literatura světová , Detektivky, krimi , Thrillery

Vydáno: , Knižní klub

Catch Me , 2012

kikies
12.09.2014 4 z 5

Psychologicky skvěle propracovaní hrdinové, vygradované napětí a atraktivní námět. Doporučuji, čte se moc dobře a určitě neodhalíte zbytečně rychle "padoucha" ;)

šipek
11.09.2014 3 z 5

Tak jsem se nemohl do této knihy nějak začíst, již jsem myslel že jí odložím. Nakonec to nebylo nejhorší, až na ty jména seržantek D.D. , O to je něco.Suma sumárum mě CHYŤ MĚ moc nechytlo.

kadgam
05.09.2014

Postupne dávkovanè stupnovane napätie deja, miestami sa trošku zdržiava. Super krimi, veĺmi dobre sa číta.

Pakuna
09.08.2014 5 z 5

"Každý musí jednou zemřít. Buď statečná."

Brilantní. Doporučuji!!

vikikl
02.08.2014

Jsem na začátku a kniha mě neskutečně chytla.

sumcicka
29.07.2014 2 z 5

Průměrná krimi. Na můj vkus až příliš překombinovaná, nezaujala mě.

Peace
21.07.2014 4 z 5

"Myslím, že jsem musela zapomenout. Myslím, že to byla jediná možnost, abych si vzpomněla, jak znovu žít."

Napsáno čtivě - to nemůžu autorce upřít. Bohužel však také na můj vkus rozvlekle, některé pasáže bych zkrátila na minimum, spekulace o pachateli se opakovaly natolik, až mě někdy nudily.
Nad všechny výhrady však ubírám jen jednu hvězdičku, protože byl pro mě námět více než zajímavý :o)

Šánka
21.07.2014 5 z 5

Parádní čtení, napínavé až do konce. Moje první knížka od této autorky, určitě si od ní ještě něco přečtu. I když knihy s tematikou týrání dětí mě ještě dlouho straší v hlavě.

Pivísek
21.07.2014 5 z 5

Od knih typu "bestseller" toho nikdy moc neočekávám, ale tato mě opravdu chytla, byla čtivá, zajímavá, měla spád, každopádně můžu jen doporučit!

vladka2104
26.06.2014 5 z 5

Skvělé počtení, nemohla jsem se odtrhnout, ještě že jsem měla dovolenou :-)

zuzurana
12.05.2014 4 z 5

velmi dobra kniha, moc sa mi libila. Aj ked na zaciatku som mala isty problem, ze ci budem pokracovat s citanim, ale potom som sa do toho zacitala a bolo to super. Viem, ze si ju urcite este raz precitam :)

iva.germek
27.04.2014 5 z 5

Super.moc jsem si to užila.

Šárka5875
27.03.2014 5 z 5

Výborná kniha.Rozhodně mám chuť si od autorky přečíst ještě něco dalšího.

rasputin
27.03.2014 4 z 5

Taky mě chytila, jen ten konec mi přišel malinko překombinovaný. Sympatické čtení.

Lucka385
23.03.2014 5 z 5

Naprosto skvělá kniha, která mě nadchla od první stránky. Perfektní příběh, skvěle napsáno a úžasné rozuzlení. Rozhodně si přečtu další knihy od L.G. Kniha stojí za přečtení, tak si jí určitě nenechte ujít :-).

beetlinka
12.03.2014 5 z 5

Kniha napínavá od začátku do konce. Závěr byl skvělý, ohromující. Neřekla bych, že to dopadne tak jak to dopadlo.
Určitě doporučuji, přečteno na jeden zátah.....

ddomikk
11.03.2014 5 z 5

Po hodně dlouhé době kniha, která stála opravdu za to! Neskutečný příběh, neskutečný konec! Popsání postav také výborné! Jednoduše pokud chcete knihu, která vás od první strany chytne a nepustí ještě dlouho po přečtení poslední stánky, a kde od začátku není jasný konec, gratuluji našli jste tuto knihu! Pěkné čtení!:)

amladar
04.03.2014 5 z 5

Super kniha. Opravdu Vás CHYTNE už na začátku a ten konec - perfektní rozuzlení. Ráda si od této autorky přečtu další knihy. D o p o r u č u j i

Moňa69
17.02.2014 4 z 5

Vcelku nenáročná oddechová četba. Chyť mě...no on nakonec příběh chytil mě.

petkakrcmar
16.02.2014

Úžasná kniha,od teto autorky moje první. Přečteno za víkend a určitě přečtu další knihy od této autorky.

Boston krimi

Lisa Gardner