Chyť mě

Chyť mě https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/166294/mid_chyt-me-p1l-166294.jpg 4 479 159

D. D. Warrenová série

Seržantku D. D. Warrenovou z bostonského detektivního oddělení hned tak něco nepřekvapí, Charlene Rosalind Carter Grantová ji však dokonale zaskočí: prosbou o vyšetření své vlastní vraždy – Charlene je přesvědčena, že ji někdo usiluje o život. Dva roky po sobě zemřely dvě její nejlepší kamarádky – obě 21. ledna, obě rukou neznámého vraha. Blíží se další 21. leden a Charlene počítá hodiny do své smrti. Ale rozhodně se nevzdá bez boje... V D. D. však hlodá podezření: Je Charlene obětí, nebo pachatelkou dokonalých zločinů? A co ji spojuje s chladnokrevnými vraždami bostonských pedofilů, které vypadají, jako by si někdo vyřizoval účty? Lisa Gardnerová je autorkou 16 kriminálních románů (a 13 románů pro ženy). Její knihy vycházejí ve 30 zemích, počet prodaných výtisků (více než 22 milionů) a především nesporné kvality jejich napínavých příběhů ji rozhodně řadí ke světovým bestselleristům tohoto žánru.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

Catch Me , 2012

Jooola
18.11.2015 5 z 5

Skvělá kniha, čtivá, výborný námět....

Beatrice_s
18.11.2015 5 z 5

Bravo, bravo, bravo. :) Tak tato kniha mě „chytla“ a bavila skutečně od začátku až do samého konce. Mrazivý a také velice sympatický příběh, který se navzdory neustálému strachu a stresu jedné z hlavních postav krásně a lehce četl. :) Musím podotknout, že pozorný čtenář nebude v závěru z poloviny překvapen... Ale jen z poloviny. :) To mi však vůbec nevadilo. Velice zajímavé byly také informace (nejen) z oboru forenzních disciplín, které se prostřednictvím této knihy čtenář nenásilně a poutavě dozví. Za mě všechny palce nahoru. :) Již nyní se nemohu dočkat, až se mi do rukou dostane také titul „Neboj se“.

Jane100
25.10.2015 5 z 5

Naprosto perfektní psychothriller!
Psychothrillery úplně nemusím, protože jsou na mě někdy až moc přehnané, ale tato kniha mě opravdu dostala. Už se těším na další knihy od této autorky.

RADOST
17.07.2015 5 z 5

Kromě napínavé zábavy autorka ve svých knihách (Chyť mě i Neboj se ) nenásilně servíruje i informace o projevech, příčinách a následcích divného chování. Je to nemoc? Šílenství? Nebo jen necitlivost či špatně chápané vztahy a situace? Poukazuje na zneužívání virtuální techniky, nabádá k ostražitosti a posuzování dění i osob z různých úhlů pohledů. Za to ji dávám tu pátou hvězdičku a promíjím i překombinovanost ve snaze zvýšit napětí.

mstep
29.06.2015 1 z 5

Mám pocit, že jsem četla asi jinou knihu, než všichni ostatní. Měla jsem velkou chuť ji odložit už v polovině, ale počkala jsem si tedy na to údajně dechberoucí finále, které mě bohužel taky nepřekvapilo. Bylo to příšerně zdlouhavé, kostrbaté, těžkopádné, autorka opakuje stejné výrazy a věty pořád dokola a je to šílená nuda. D. D. Warrenovou, tu bych vyškrtla úplně, ta je tam jen jako vycpávka a kapitoly s ní děj nikam neposouvají. A na jméno Charlene Rosalind Carter Grantová jsem byla na konci knihy už taky alergická. Fakt mi to nesedlo, příště dám na svoji intuici a už nebudu mít výčitky svědomí, když knihu odložím nedočtenou...existuje přece tolik jiných, které stojí za to přečíst.

Merynkaw
29.06.2015 5 z 5

Musím říct, že příběh této knihy měl opravdu "drive". Poslední stránky jsem četla se zatajeným dechem a bušícím srdcem. Kniha ve mě jako v rodiči probudila bojovný instinkt a ostražitost vůči svým dětem.

Rodaw
20.06.2015 5 z 5

Úžasná knížka! Neuvěřitelně čtivá, napínavá a překvapivá! Moc doporučuji, Lisa píše úžasně a měla vše do detailů promyšlené, na konci mi spadla brada! Výborné čtení, doporučuji všem :)

rubit
13.06.2015 3 z 5

Pro mě sice čtivá, ale průměrná detektivka.

zoew
25.05.2015 5 z 5

Skvělé čtení, překvapivé rozuzlení. Doporučuji.

cace
15.04.2015 3 z 5

Můj žánr to není,uchyluji se tomu jen výjimečně. V toto případě musím obdivovat autorku - to bych nevymyslela. Jen mi chybí, že málo zůstane, jde o momentální pobavení a to bylo dobré.

terka1011
08.03.2015

Výborná kniha, doporučuji ! :-)

sabca
02.02.2015 5 z 5

Byla to zatím nejlepší kniha této autorky, kterou jsem četla a chystám se na další. Druhou polovinu knihy jsem přečetla na jeden zátah. Doporučuji

ovpana
19.01.2015 5 z 5

Parádní čtení,napínavé a strhující.

KerrKnock
13.01.2015 5 z 5

Neskutečně úžasná a čtivá knížka! Byla to první, kterou jsem si od spisovatelky přečetla a zároveň určitě ne poslední. Ze začátku mě sice moc nechytla, ale pak jsem se do ní začetla a tři dny jsem se od ní nemohla odtrhnout, četla jsem si jí pod lavicí i při jídle, no pořád. Určitě doporučuji, příběh měl spád a opravdu konec mě překvapil, doporučuji!

hledaseniki
10.01.2015 4 z 5

Kniha Chyť mě asi většinu z nás nalákala díky anotaci, která je velmi zajímavá, ostatně a troufám si říct, že má dost neobvyklou zápletku, přesto úplně nadšená jsem z ní nebyla. Příběh má dobrý spád o tom se nehodlám přít, ani jsem se nenadála a byla jsem za polovinou knihy, takže v té čtivosti bych problém neviděla, přesto něco mi tam nesedlo a to něco je finále. Přišlo mi takové laciné, hodně odfláknuté nemůžu si pomoct, při čtení knihy jsem s nadšením otáčela jednu stránku za druhou a těšila jsem se až se dostanu do samotného finále, které mě vykolejí, bohužel to se úplně nestalo, nechci říkat, že kniha byla předvídatelná, protože nebyla, ale za to finále, které mě zklamalo hodnotím, tak jak hodnotím. Přesto, Chyť mě je dobrá kniha, která si zaslouží pozornost.

palec
10.01.2015 4 z 5

Americký standard.Ale čtivá.

kety76
20.12.2014 5 z 5

Velice dobře se to četlo, zajímavá zápletka, doporučuji přečíst !

Kirtans
11.11.2014 5 z 5

Páni, už mě nadchla druhá žena autorka. Kniha ve mě vyvolávala snad milion otázek a pořád jsem uvažovala nad tím jakou cestou se bude děj odehrávat, jednou mě napadlo, že co se bude dít dál, tajemství bylo odhaleno ale ono pořád ne a ne. Krásně se to čte a těším se na další knížky od autorky.

Janishka
23.09.2014 5 z 5

Přečteno jedním dechem! :)

Heyhey
19.09.2014 5 z 5

Skvělá kombinace zápletek, promyšlené detaily, nečekané příběhy, lahůdkové čtení.

Boston krimi

Lisa Gardner