Chyť mě

Chyť mě https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/166294/mid_chyt-me-p1l-166294.jpg 4 479 159

D. D. Warrenová série

Seržantku D. D. Warrenovou z bostonského detektivního oddělení hned tak něco nepřekvapí, Charlene Rosalind Carter Grantová ji však dokonale zaskočí: prosbou o vyšetření své vlastní vraždy – Charlene je přesvědčena, že ji někdo usiluje o život. Dva roky po sobě zemřely dvě její nejlepší kamarádky – obě 21. ledna, obě rukou neznámého vraha. Blíží se další 21. leden a Charlene počítá hodiny do své smrti. Ale rozhodně se nevzdá bez boje... V D. D. však hlodá podezření: Je Charlene obětí, nebo pachatelkou dokonalých zločinů? A co ji spojuje s chladnokrevnými vraždami bostonských pedofilů, které vypadají, jako by si někdo vyřizoval účty? Lisa Gardnerová je autorkou 16 kriminálních románů (a 13 románů pro ženy). Její knihy vycházejí ve 30 zemích, počet prodaných výtisků (více než 22 milionů) a především nesporné kvality jejich napínavých příběhů ji rozhodně řadí ke světovým bestselleristům tohoto žánru.... celý text

Literatura světová , Detektivky, krimi , Thrillery

Vydáno: , Knižní klub

Catch Me , 2012

jana3099
28.12.2016 5 z 5

Zajímavý příběh jedné rodiny, hodně čtivá kniha, někdy drsná, někdy smutná, napínavá až do konce........

26Mirka
04.11.2016 5 z 5

Moje první kniha od Lisy Gardnerová a už se nemůžu dočkat až si přečtu dalíš. Knihu jsem četla jedním dechem a byla jsem doslova nadšená, úžasná, napínavá kniha plná napětí od začátku až do konce. Mohu jen doporučit.

niknikita
21.08.2016 5 z 5

Na co slova? Přečte si to každý jedním dechem. Tohle tvrdím, ač nejsem čtenářka detektivek, ale Lisu Gardner si začnu vyhledávat častěji.

Misha11
27.07.2016 5 z 5

Skvělá a originální zápletka, čtivě psáno, plné zvratů a hlavni hrdinka, která se nebojí - tohle mě vážně bavilo.
Všechno do sebe zapadlo, jen maličko škoda toho konce. Ten se mi k tomu moc nehodil.

daPhytCZ
27.07.2016 4 z 5

První dvě třetiny se tváří jako běžná detektivka, ale závěrečná třetina je skvělá jízda plná nečekaných zvratů a odhalení. Přečteno během dovolené v rámci Čtenářské výzvy.

lea6493
25.06.2016 5 z 5

super zápletka, do poslední chvíle se nedalo odhadnout kdo to vše má na svědomí.

mirunda
22.06.2016 5 z 5

Výborná detektivka, do poslední chvíle jsem nevěděla nic :-)

fis.rena
07.05.2016 5 z 5

Chytla mě,skutečně mě chytla a nepustila. Strhující a napínavá záležitost.

natkaf
29.04.2016 5 z 5

Skvělá kniha. Strhující děj, čtivé psaní a nečekaný konce. Četbu jsem si moc užila a knihu přečetla za dva dny. Nemohu jinak, než doporučit.

adelaska
05.03.2016 5 z 5

Úžasné, netřeba slov. Krásně se četla, neustále se něco dělo. Absolutně jsem nevěděla, co si mám myslet, autorka nás neustále tahala za nos. Konec mě velmi překvapil. Určitě půjdu do dalších knih od této autorky.

monika_v_trapu
28.02.2016 5 z 5

Opět to byla jízda. Lisu Gardnerovou mám radši čím dál víc a její styl psaní je naprosto úžasný. Čtivý a když se jednou do čtení pustíte, těžko se vám od něj odtrhává. Chyť mě jsem četla až po Neboj se, ale byla jsme z ní nadšená stejně jako s Neboj se. Dokonalé, napínavé! Nemám co vytknout. Můžu jen a jen doporučit!

ThomasRuhe
10.02.2016 3 z 5

Vcelku originální start knihy, když jedna z hlavních postav Charlene přesvědčuje policisty, že bude za čtyři dny zavražděná.To zní dobře....
Pak děj běží, osudné datum se blíží, něco se rýsuje, mám svou teorii jak by to mohlo být. Pořád to zní dobře...
A je tu konec, moje teorie padá....Lisa Gardner vytáhla z klobouku závěr...dost přitažený za vlasy, až překombinovaný.Chtělo to trochu ubrat na závěrečném překvápku...
Přesto jsem spokojený:70%.

TerezTajná
31.01.2016 4 z 5

recenze na knihu:

vladka1695
21.01.2016 4 z 5

Celkem to šlo, ale nic extra. Místy zbytečně roztahané. A to nejlepší je na konci, škoda, mohlo by se něco víc začít dít už od poloviny.

asam
12.01.2016 3 z 5

Nechybí napětí, má to spád i zápletka je originální. Konec trochu sladký. Shrnuto a podtrženo - oddychové čtení. Bestseller? Snad ani ne.

dencuska
09.01.2016 5 z 5

Výborná kniha plná napätia...Osobitne sa mi páčila zápletka, ako aj samotný dej a myšlienka. Až do konca knihy som nečakala taký záver, takže rozuzlenie bolo pre mňa prekvapením. Odporúčam pre milovníkov krimitrillerov :) Určtite ešte siahnem aj po ďalšej knihe autorky.

škwor
04.01.2016 4 z 5

Knížka byla taková oddechová. Neměla spád a takové to napětí, které mám u knížek ráda. Konec jsem tušila od půlky knížky zhruba. Námět zajímavý, škoda, že si s nim autorka nepohrála více.

Patapuf
02.01.2016 4 z 5

Kniha mě ze začátku zas tolik nechytla, ale ke konci už nabírala na otáčkách... bohužel ten konec mi přišel takovej.... no nic moc... prostě takový laciný...

Caminka
18.12.2015 4 z 5

Knížka, která mě nalákala svou anotací. Knížku jsem přečetla jedním dechem, příběh byl svižný, což se mi líbilo. Ale přeci jen jsem byla po dočtení trochu v rozpacích. Závěr mi přišel trochu překombinovaný a i přesto že překvapil, představovala jsem si jej jinak.
Za závěr dávám hvězdičku dolů, ale jinak mě knížka bavila a to hlavě proto, že autorka se pustila do tématu o týrání dětí.

Ben Nevis
07.12.2015 5 z 5

Krásně rozehraný svět plný psychicky nemocných jedinců, protože normální člověk nutkání vraždit nemá.
Víc mě chytil psychologický začátek, seznamování s postavami a hledání motivací. Konec je totiž tak trošku přitažený za vlasy, protože se spoléhá na děravou paměť hlavní hrdinky a na USA - zemi neomezených možností. Alespoň díky tomu není třeba lámat přes koleno logiku. Každopádně mě knížka bavila a ráda si od autorky přečtu i něco jiného.

Boston krimi

Lisa Gardner