Divoká láska

Divoká láska https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/2602/bmid_divoka-laska-LjD-2602.jpg 4 73 8

Cyra Hafisa série

< 2. díl

Catriona žije ve šťastném manželství až do chvíle, kdy po ní král James Stewart zatouží. Podlehne starosti o svou rodinu, na kterou by se snesl králův hněv, a královým choutkám se poddá. Ale pak ji jak král tak i její vlastní muž znásilní. Cat uprchne ke svému obdivovateli, lordu Bothwellovi. Ten je také ve sporu s králem a je donucen odejít do exilu...... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Baronet

Love wild and fair , 1978

Marcy85
Marcy85
04.03.2023 2 z 5

Kdysi jsem na knížky BS narazila asi v šestnácti letech. Tehdy mě tahle nová četba bavila. Postupně mě začaly nudit nezazivne a stále se opakující sexuální scény a více jsem vyhledávala historické skutečnosti. Ty jsou v těhle dílech skutečně jen nastiněne. S odstupem času se knížky téhle autorky pro mě stávaly plitke svými dokonalými hrdinkami, které jsou všechny na jedno brdo a všechny jsou popisovany v naprostých a nereálných superlativech. U každého jejich osudového muze musi nekolikrat dokola hlavne zminit, jak je jeji hrdinka ta jedina, kterou miluje a zadna jina nikdy pred tim ani potom nikdy vic. Je to az trochu komické. Někdy mě napadlo, jak by to asi vypadalo, kdyby se třeba jeji Catriona Lesliova potkala se Skye O'Malleyovou, která z nich by byla ta oblíbenější, krásnější, chytřejší a tak? A co ti osudovi muzi pak s tim, jak by se aai vyrovnali s tim, ze tak dokonalych zen existuje víc? Nic méně kniha Divoká láska pro mě patří mezi ty příjemnější. A BS vlastně vděčím za to, že mě opravdu oslovily skutečně historické knihy jiných autorů a nacházím v nich velkou zálibu. Nad temihle knížkami se nemusí přemýšlet a asi se dají považovat za velmi oddechové a nenáročné.

LilianaFalcon
LilianaFalcon
29.04.2020 3 z 5

Mám radši pohádkovější příběhy, kde se všichni jen neku*ví, nenadávají si do děvek, atp.
Vkusné romance Kleypas, Quinn, Quick (ty její historické jsou úžasné),...

pegasek
pegasek
13.05.2017 5 z 5

Nadherna kniha,mohu jen doporucit

oliviet
oliviet
27.11.2015 5 z 5

Velice pěkná kniha, četla jsem ji jedním dechem( stejně jako všechny ostatní autorčiny knihy). Opět mohu jen doporučit...Velice se mi líbí jak autorka do budoucna propojí osudy jejího syna s dětmi Sky..Jedna z mých nej od této autorky..

Mh200877
Mh200877
11.10.2014 4 z 5

No priznám sa, že na mňa bola kniha predsa len až príliš erotická. Áno viem, že všetky knihy tejto autorky sú písané v rovnakom štýle, čítala som ich naozaj dosť :) Tentokrát ma viac zaujal dej ohľadom vtedajšieho života šľachty a dvora. A trošku aj rozčuloval, pretože nikto v tej dobe nebol úplne slobodný. Ale to je dôkaz dobrej knihy, vyvolať emócie v čitateľovi :) Takže pokiaľ máte radi erotické knihy so zaujímavou zápletkou, tak určite odporúčam :)

Simoneta
Simoneta
18.08.2014 5 z 5

souhlasím s komentáři pode mnou,naprosto dokonalý román,skvěle se čte a ten příběh je velice zajímavý

Nuttelka
Nuttelka
04.05.2013 5 z 5

Knihu jsem četla už kdysi, moc se mi líbila, takže jsem neváhala a nové vydání jsem si koupila :-)

v.e.v.er.ka
v.e.v.er.ka
28.11.2011 5 z 5

skvělá jako ostatně všechny knihy od betrice small, přečetla jsem jedním dechem doporučuji!