Divoká láska

Catriona žije ve šťastném manželství až do chvíle, kdy po ní král James Stewart zatouží. Podlehne starosti o svou rodinu, na kterou by se snesl králův hněv, a královým choutkám se poddá. Ale pak ji jak král tak i její vlastní muž znásilní. Cat uprchne ke svému obdivovateli, lordu Bothwellovi. Ten je také ve sporu s králem a je donucen odejít do exilu......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/2602/divoka-laska-2602.jpg 4.558

13.05.2017

Nadherna kniha,mohu jen doporucit

oliviet
27.11.2015

Velice pěkná kniha, četla jsem ji jedním dechem( stejně jako všechny ostatní autorčiny knihy). Opět mohu jen doporučit...Velice se mi líbí jak autorka do budoucna propojí osudy jejího syna s dětmi Sky..Jedna z mých nej od této autorky..

Mh200877
11.10.2014

No priznám sa, že na mňa bola kniha predsa len až príliš erotická. Áno viem, že všetky knihy tejto autorky sú písané v rovnakom štýle, čítala som ich naozaj dosť :) Tentokrát ma viac zaujal dej ohľadom vtedajšieho života šľachty a dvora. A trošku aj rozčuloval, pretože nikto v tej dobe nebol úplne slobodný. Ale to je dôkaz dobrej knihy, vyvolať emócie v čitateľovi :) Takže pokiaľ máte radi erotické knihy so zaujímavou zápletkou, tak určite odporúčam :)

Simoneta
18.08.2014

souhlasím s komentáři pode mnou,naprosto dokonalý román,skvěle se čte a ten příběh je velice zajímavý

Nuttelka
04.05.2013

Knihu jsem četla už kdysi, moc se mi líbila, takže jsem neváhala a nové vydání jsem si koupila :-)

margotkla19111
05.04.2013

Nedivím se že jí tahle kniha spolu s Kadin vynesla na vrchol. Ač dlouhá ani stránka tam není navíc. Přečetla jsem jedním dechem a čtu pořád dokola

v.e.v.er.ka
28.11.2011

skvělá jako ostatně všechny knihy od betrice small, přečetla jsem jedním dechem doporučuji!

Bertrice Small
americká, 1937 - 2015