Zimní romance

Tajemná skotská bohyně nepřeje lásce jen Cynsterovým! Ohroženi jsou všichni, kteří se ocitnou v jejich blízkosti… Bratři a bratranci Cynsterovi se svými milovanými manželkami a dětmi slaví společně vánoční svátky na sídle Richarda a Catriony Cynsterových uprostřed Skotské vysočiny, kde působí nejen kouzlo Vánoc, ale svůj vliv uplatňuje i mocná skotská bohyně. S dětmi přijíždějí také vychovatelé a guvernantky, aby dohlíželi na své svěřence. Mezi nimi i mladá vdova Claire Meadowsová, guvernantka dcery Gabriela Cynstera, a Daniel Crosbie, vychovatel synů Lucifera Cynstera. Pohledný a zamilovaný muž má v úmyslu požádat Claire o ruku, té však v lásce brání minulost i vzpomínky na zesnulého manžela. Daniel je ovšem odhodlaný vytrvat a bojovat za své i její štěstí....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/349222/zimni-romance-wVf-349222.jpg 3.956

Cynsterovská sága 21.

Romány, Pro ženy
Vydáno, Harlequin

By Winter´s Light (Cynster), 2014

Kniha Zimní romance

narisa
14.11.2019

Za sebe můžu říct, že se mi příběh líbil, ale ještě více by se mi líbil bez Daniela a Claire. Spíše mě zaujal děj týkající se Lucille a vlastně všech potomků Cynsterových.

rampapa
19.09.2018

Krásný příběh. Pěkně se četla.

Kešu1981
09.05.2018

Jako povídka, která má čtenáře navnadit na novou generaci Cynsterů je to super. Stačilo jí ovšem dát na konec knihy "Zkrocení markýze z Raventhorne" a hned by byl každý z nás nadšenců do Cynsterů natěšený...Jako knihu to, myslím, bylo naprosto zbytečné vydávat...nicméně i nakladatelé musí z něčeho žít, což? :o)

munka
24.03.2018

Ako už bolo zmienené v predchádzajúcich príspevkoch kniha predstavuje novú generáciu Cynsterovcov a láska medzi vychovávateľmi je len takým sprievodným príbehom.
Mám rada knihy o Cynsterovcoch a už sa teším na ďalšie príbehy. A pri tom počte potomkov sa je na čo tešiť.

LilianaFalcon
12.02.2018

Tak tohle mě vážně nezaujalo. Až moc postav, až moc příběhů, spousta plkání okolo. Sice chápu, že když jsou hlavní hrdinové vychovatelé, musí se patřičná část děje podle toho odvíjet, ale tohle bylo prostě moc.
Stačilo by se víc zaměřit na ústřední pár, neupouštět od tradic a seškrtat to a byla by z toho krásná romance.
Tohle? Ne.

alnahu
20.12.2017

Vánoční příběh početné rodiny Cynsterů ,kteří se každoročně sjíždí na panství Caspharin uprostřed Skotské vysočiny ,aby společně strávili deset dní a oslavili Vánoční svátky a skotské oslavy nového roku –Hogmanay.Za tu dobu se stane několik příhod a také se narodí vánoční dítě. Zimní romance mne ,ale příliš neoslovila ,ale má pěknou obálku.

isner
05.11.2017

Z knížky jsem nejdřív nebyla moc nadšená, vadí mi příliš mnoho postav a kdo nečetl všechny příběhy o klanu Cynsterů, tak se v tom trochu ztrácí. Vyjádření vztahu a lásky dvou vychovatelů je napsáno tak nějak divně /nebo je to překladem?/. Nejsilněji působí postava Lucilly, to je krásný příběh a její pomoc i pomoc ostatních mladých při narození holčičky je úžasná. Taky se mi líbí vliv přírody a Paní, i vztahy mezi rodinami jsou moc hezké, je to takové pohlazení na srdci a duši.

alzbeta4340
16.10.2017

Příběh lásky dvou vychovatelů je vlastně jen záminka k představení "nové generace" Cynsterů. Mladí mě také mnohem více bavili, že je jich hodně mi nevadí - aspoň máme naději na mnoho dalších dílů. Jsem fanynka Cynsterovek, používám je k vypnutí a vyčištění hlavy, funguje to výborně. Takže se opravdu těším....