Démon touhy

Démon touhy https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/31441/bmid_demon-touhy-6Cu-31441.jpg 4 195 26

Cynsterovská sága série

Harold Henry Cynster, pro přátele Démon, si zakládá na tom, že na rozdíl od svých bratranců dosud odolává pletichám ženské části rodiny a je stále svobodný... K přezdívce Démon nepřišel jen tak: po celém Londýně by se jen těžko našel větší proutník. Jenže na každého jednou dojde. Démon se rozjel do svých stájí, aby osobně dohlédl na trénink nadějného plnokrevníka a osud mu nastražil past v podobě nového žokeje. Ale něco se mu na něm nezdálo – žokej přece nemůže mít takovýhle zadeček! Felicity s tváří anděla se ocitla v úzkých – a žádný gentleman, natožpak Démon, by dámě pomoc neodmítl. Ohodlaně se pustí do boje s bandou zločinců, kteří falšují výsledky dostihů a do svých spárů dostali i Felicitina nevlastního bratra Dillona. Démon se vydá po slibných stopách, aby zachránil krásku v nesnázích a pomalu se zaplétá do amorových osidel. Dívka ho vrušuje a on jí nedokáže odolat. Zachránit čest jí může jen sňatek. Ale Felicity se hodlá vdát jedině z lásky.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

A Rogue's Proposal , 1999

lenka9778
24.07.2015 2 z 5

Démon bylo supr jako hlavní Hrdina. Prostě odpovídal povahou všem z Bar C. ale hrdinka mi připadala že žila v extrémech. Na jednu stranu šíleně sebevědomá a na druhou stranu neskutečně naivní. Mám pocit ale možná nebudu jediná když prohlásím, že na můj vkus tam moc řešili svoje osobní potřeby a zápletka šla stranou a až na konci to autorka rychle zahrála do autu, aby se vše vyřešilo. Jako by z ničeho nic.

jaja1989
20.04.2015 5 z 5

Boží boží.
Jasně téma koní je tam často, ale v tý době se neměli, jak jinak zabavit, dneska by se všude mluvilo o konzolich a tv.

smuma
11.02.2014 1 z 5

Čekala jsem víc, kniha je slibně tlustá, ale prokousat se jí bylo utrpení, nakonec jsem to vzdala. Žádný vtip a to dětinské oslovování mně dost vadilo

mac.martina
22.05.2013 5 z 5

další úžasný příběh o Cynsterově rodině a jak se zapřísáhlý svobodný mládec nakonec zaplete do svodů nevyzpytatelné lásky

machrus
12.09.2012 3 z 5

Musím přiznat,že pro mě nejslabší kniha ze série Cynster,ale určitě se netočí jenom kolem koní a sázek.Je to prostě příběh dvou lidí,kteří zbožňují koně.Kdo čte sérii Cynster a knihy Stephanie Laurens tak ví co od knihy čekat.Je to především o dvou lidech,kteří se do sebe (samozřejmě) ať už chtejí nebo ne zamilují...

maryzka
18.04.2012 2 z 5

No nic moc je lepší příběh této serie kdyby to nebylo pokračování tak by si to člověk ani nekoupil ani se tam nezasměje točí se to okolo koní a sázek a už se objevuje no dnes by se to řeklo dopink