Ideální nevěsta

Ideální nevěsta https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/185459/bmid_cynster-idealni-nevesta-gaK-185459.jpg 4 103 14

Cynsterovská sága série

Aristokraticky povýšený, elegantní a opačné pohlaví beze špetky vynaložené námahy oslňující Michael Anstruther-Wetherby je mužem, který jako by byl snad předurčen k tomu, aby měl moc a vládl. A když se k tomu připočte, jak blízký má vztah k vlivné rodině Cynsterů, není pochyb o tom, že ho čeká zářná kariéra. A opravu: po posledním zasedání parlamentu před letní přestávkou už Michael nemohl být na pochybách, že s ním ministerský předseda počítá pro obsazení vládního křesla při očekávaných změnách v kabinetu. Má to však jeden háček – po prázdninách se musí do Londýna vrátit s manželkou.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Ideal Bride , 2004

moudivlacek
08.01.2023 4 z 5

Jsem milovnicí této série. A i když dopředu vím, že to je klasická knihovna, vždy si najdu něco mezi řádky.
Politik Michael je bratrem vévodkyně Honorie, ženy Ďábla. Oba přišli o rodiče a sourozence v dětství. Oba toužili vždy po lásce a rodině. Honorie už to má. A Michael to chce teď také, o to víc, že ho čeká velká kariéra, ale musí "sehnat" ženu. Už ji má vyhlídnutou, vše si pečlivě naplánuje a jede si připravit půdu na námluvy. To ovšem netuší, že osud s ním má jiné plány. Vdova Caro je Michaelova a Honořina přítelkyně ze sousedství od dětství. Teď je ona vdova a ta je rozhodnuta trošku poodklonit Michaelův zájem od její neteře. A ani ona netuší, kam se zaměří Michaelův zájem. A i když je tu hodně jmen politiků a pro mne málo Cynsterů, rozhodně tu mají slovo, zvlášť ke konci. A Michael zjistí, co je důležité pro jeho budoucí manželku, aby mu konečně kývla na jejich svazek. A milování, i když nádherné, to rozhodně není.
Soudržnost rodiny, vzájemná podpora a pomoc Cynsterů a jejích blízkých je pro mne ukázka "ideální rodiny" - nesoudit, neubližovat, neničit, zato pravý opak. Těším se na další díl.

miruska1
31.10.2021 3 z 5

Tato série začíná být hodně unavna. Když vemu do úvahy kolik času sem strávila kompletizovanim série, som sklamana jej obsahom... Po 3 kapitolách jsem dospělá k závěru že to nedočtu. Takže jsem mrkla na kus každé kapitoly a pak přečetla ještě tu poslední. Za mně autorkyn standard.

havrmoni
29.06.2020 5 z 5

Tak tohle bylo taky hezké čtení.

narisa
25.10.2019 5 z 5

Velice povedený příběh, který krásně plynul. Obě hlavní postavy byly sympatické :)

rampapa
07.06.2018 5 z 5

Výborný romantický příběh. ❤❤Vřele doporučuji

katarina1868
28.04.2017

No to bola asi najhoršia kniha čo som zatiaľ od tejto autorky čítala. Dúfam že dalsie diely budu lepsie. Táto kniha bola nudna ničím ma neoslovila myslela som že ju ani nedocitam. Najlepšie boli prvé diely to sa citalo samo. Snad sa dostanem aj k tej poslednej.

LilianaFalcon
01.01.2017 2 z 5

Nějak jsem furt nedokázala pochopit, v čem a proč je hlavní hrdinka tak nesmírně talentovaná, erotické scény byly až moc rozvleklé a celkově to prostě nebylo ono.

alzbeta4340
23.10.2016 5 z 5

Příjemné čtení na pár večerů. Politik v historické romanci je zase něco trochu jiného. Bavilo mě to.

munka
27.09.2016 4 z 5

Lepší diel ako Dokonalá milenka. Romantika, intrigy a prekvapivé rozuzlenie nakoniec.

jaja1989
30.01.2015 odpad!

rozhodne zatim nejhorsi kniha od autorky.
moc postav ve kterych se ztracite a zdlouhave vypraveni o diplomatickych kruzich

warca
22.10.2014 3 z 5

Ono to má víc dílů :D ? No četla jsem tenhle a myslím, že jsem se obešla i bez těch předchozích... No celkem dobré

machrus
24.07.2014 4 z 5

No o něco lepší než minulý díl.Ale asi by Cynsteři chtěli už ukončení.

mikika
22.07.2014 5 z 5

i když tuhle autorku moc nemusím, přijde mi, že jde na věc hned a bez okolků, tady to bylo jiné - hlavní hrdina si svou vyvolenou dlouze dobývá, spousta pletich atp. ( a otevřené erotické scény jsou až v druhé půlce, no ne! :-)

maryzka
06.02.2014 3 z 5

Romantika, politické intriky, soukromé intriky a žárlivost smíchat to na hromádku a máme čtení na večery až do jara. Jinak to naštěstí nebyl nudný příběh jako ,,Simona Cynstera z knihy,, Dokonalá milenka".