Démon touhy

Démon touhy https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/31441/bmid_demon-touhy-6Cu-31441.jpg 4 194 26

Cynsterovská sága série

Harold Henry Cynster, pro přátele Démon, si zakládá na tom, že na rozdíl od svých bratranců dosud odolává pletichám ženské části rodiny a je stále svobodný... K přezdívce Démon nepřišel jen tak: po celém Londýně by se jen těžko našel větší proutník. Jenže na každého jednou dojde. Démon se rozjel do svých stájí, aby osobně dohlédl na trénink nadějného plnokrevníka a osud mu nastražil past v podobě nového žokeje. Ale něco se mu na něm nezdálo – žokej přece nemůže mít takovýhle zadeček! Felicity s tváří anděla se ocitla v úzkých – a žádný gentleman, natožpak Démon, by dámě pomoc neodmítl. Ohodlaně se pustí do boje s bandou zločinců, kteří falšují výsledky dostihů a do svých spárů dostali i Felicitina nevlastního bratra Dillona. Démon se vydá po slibných stopách, aby zachránil krásku v nesnázích a pomalu se zaplétá do amorových osidel. Dívka ho vrušuje a on jí nedokáže odolat. Zachránit čest jí může jen sňatek. Ale Felicity se hodlá vdát jedině z lásky.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)

A Rogue's Proposal , 1999

Ewe291
Ewe291
26.02.2024 3 z 5

Knihy necitam prvy krat ale este som neprecitala celu seriu tak som si povedala ze sa do toho dam aby som sa vyhla sklamaniu z inych knih. Tu mi trosicka prekazala Flick ako ano mam rada hrdinky ktore sa neboja ale co je moc je moc

Ála1968
Ála1968
07.08.2023 3 z 5

Zatím je to první díl, který mě moc nezaujal.Přiznám, že asi od poloviny jsem už jen přeskakovala stránky jen proto,abych to jakž takž dočetla.Ty 3 hvězdičky jsou za Cynstery, které miluji.

lusitta05
lusitta05
18.12.2022 3 z 5

Chcela by som vidieť takého trpezlivého chlapa. Ako už bolo spomenuté,plno nekonečných kecov, než sme sa konečne dostali nakoniec. To zdĺhavé vyšetrovanie by uspalo aj koňa. Veľmi nudné, až na pár výnimiek.

Eliot30
Eliot30
16.03.2022 5 z 5

Těm to teda trvalo :D :D ale to vyznání stálo za to !

miruska1
miruska1
30.09.2021 3 z 5

Konečně jsem to dočetla. Bolo hrozné se tím prokousat. Hlavní hrdinové super, příběh docela zajímavý, ale tych zbytečných keců. O 100 stránek miň by knize neublížilo, spíš by byla čtivejši. Někdo to už napsal : kdyby to nebyla série, tak to nečtu....

cukrovka
cukrovka
30.05.2021 3 z 5

Tak tenhle díl mě moc nezaujal. Romantický příběh kterému chybělo jiskření a vtip.

petraj30
petraj30
14.04.2021

Nedočteno. Je mi to moc líto, ale nedalo se to. Nemohla jsem se začíst, i ty postavy mi přišly nijaké. Nevím co se stalo, ale takovou nechuť to nečíst jsem nepocítila už velmi dlouho. Nějaké knihy od spisovatelky byly moc pěkné, ten problém nastal akorát tady. Omlouvám se všem čtenářkám, kterým se kniha líbila, ale zřejmě nejsem cílová skupina pro tento příběh.

biki
biki
31.12.2020 4 z 5

Svéhlavost hlavní hrdinky mi v tomto dílu šla dost na nervy, takže jsem musela obdivovat Démona, že s ní měl stále trpělivost.

uminaa
uminaa
13.11.2020 3 z 5

Škoda, že nebola viac rozvinutá zápletka okolo dostihov a viacmenej sa to točilo len okolo toho istého. Ale aspoň som si oddýchla ;)

vcielka
vcielka
25.08.2020 2 z 5

(SPOILER) Vzorec rovnaky ako u predchadzajucich 3 casti serie: nieee nie ja sa nikdyzenit nebudem a teraz vam to matinka, tetusky, matrony vsetkym ukazem. Uteciem. Dorazim na miesto uniku a v momente ako zbadam prvu suknu (v tomto pripade nohavice) sa rozhodnem, ze ju chvem na veky vekou. Ach nie, ona ma nechce, co budem robit? Ale ved co, to sa podda. Vyspim sa s nou a potom to pojde. Nepomohlo? Zoznamim ju s rodinou a matinkou. A aj v tomto pripade ma matinka rovnaku poznamku pre svoju buducu nevestu ako aj v predchadzajucit troch castiach: to je dobre, ze sa zdrahas draha. Nech to nema take lahke. Potom si to nevazi.
Citam seriu naraz takze tieto spolocne prvky biju do oci. Charaktery postav su ako cez kopirak. Vlastne vsetci bratranci su v podstate zrejme ta ista osoba. To iste hlavne hrdinky plus minus. Povahou urcite. Plus tato jedna cast je strasne zdlhava a nudna a nerozumna a detektivne riesenie pripadu najhorsie z tych styroch knih. Vela omacky. A ta logika hrdinky: on ma milenku! To nevadi, donutim ho, aby ma miloval. Som si predsavzala, ze sa vezmeme tak sa vezmeme. Nebudem predsa pre takuto malickost menit svoje plany. Ale vydavat sa nebudem bez lasky. Ak ma nelubi, nikdy sa nevydam. Ale ja sa za neho vydam!!!
Hrdinka sa mi zda miestami naivnejsia ako tie predchadzajuce a nepomaha ani to ako autorka zdoraznuje ze nato ze ma dvadsat tak je vyzreta asi ako tridsiatnicka. Vobec to v tom spravani a opisoch nevidno a slova autorky ma jednoducho nestacili o tom presvedcit. Demon je tiez uplne mimo:
Nechce si ma vziat? Vezmem ju do mesta k matinke a rodine nech vidi, co ziska. Tam ju zbali a presvedci. Akurat, ze jeho logika spociva v tom, ze ju presviedca stylom: budem ju ignorovat, nech nik nevidi, ze mam o nu zaujem, ani ona. Inak kazdy bude vidiet, ze som ju uz sprznil a poskodim jej povest na veky vekou. Ou jeeee. Autorka musi na niecom slapat. A nechapem preco tolko zbytocnej omacky. Clovek sa uz nevie dockat kedy to martirium bude mat za sebou a ono je to nejak moooc moc stran na taku zlataninu. Koniec uz bol lepsi, nez som cakala. Inak to bolo miestami fakt mucenie

Medasek
Medasek
03.07.2020 5 z 5

Já prostě miluji šťastné konce.

narisa
narisa
16.09.2019 3 z 5

Tak na můj vkus moc rozvláčný děj, i když postavy se mi líbily, dalo mi dost práce tuto knihu přečíst. Předchozí díl byl podle mě mnohem lepší.

malazluta
malazluta
19.06.2019 3 z 5

Romantická oddechovka, která s odstupem času sejde z očí, sejde z mysli.

Janicga88
Janicga88
04.05.2019 5 z 5

Musím říct, že opět další skvělý roman.. Moc se mi líbil. Vřele doporučuji:)

Jája92
Jája92
02.12.2018 3 z 5

Vždy se najde muž, který odolává nástrahám mladých slečen, ale pak se najde ta jedinečná , která ho zasáhne přímo do srdce. Příběh, který se už stává trochu klišé. Jen to zpracování je vždy trochu jiné.

rampapa
rampapa
01.10.2018 5 z 5

Zamilovala jsem se do téhle knížky. ❤

moudivlacek
moudivlacek
25.08.2018 4 z 5

Tohle je moje zamilovaná série, ta se prostě autorce moc povedla. I když vím, jak každý díl dopadne, i tak hltám řádek po řádku a fandím všem hlavním hrdinům. Mít takovou velkou milující se navzájem rodinu musí být báječné.
Těším se na další díl.

Maruš.D
Maruš.D
06.07.2018 5 z 5

Tak jako předchozí knihy i tato mne nezklamala. Je tu vše co můžeme od tohoto druhu knih očekávat. Chvilkami byl text zase zdlouhavě vyprávěn, ale tyto stránky se dají pročíst jen letmo a můžete se vklidu soustředit na zbytek, který je strhující. :-))

Barbora H
Barbora H
22.03.2016 3 z 5

Hezká, zajímavá, čtivá... Ne sice nejlepší, ale ušla...

Janičta
Janičta
24.01.2016 3 z 5

Démon a Flick mi sedli. Asi je to i jejich vztahem ke koním :D
I tihle to měli trochu komplikovanější a zápletka která se jevila dobře, skončila dost uspěchaně - škoda