Démon touhy

Harold Henry Cynster, pro přátele Démon, si zakládá na tom, že na rozdíl od svých bratranců dosud odolává pletichám ženské části rodiny a je stále svobodný... K přezdívce Démon nepřišel jen tak: po celém Londýně by se jen těžko našel větší proutník. Jenže na každého jednou dojde. Démon se rozjel do svých stájí, aby osobně dohlédl na trénink nadějného plnokrevníka a osud mu nastražil past v podobě nového žokeje. Ale něco se mu na něm nezdálo – žokej přece nemůže mít takovýhle zadeček! Felicity s tváří anděla se ocitla v úzkých – a žádný gentleman, natožpak Démon, by dámě pomoc neodmítl. Ohodlaně se pustí do boje s bandou zločinců, kteří falšují výsledky dostihů a do svých spárů dostali i Felicitina nevlastního bratra Dillona. Démon se vydá po slibných stopách, aby zachránil krásku v nesnázích a pomalu se zaplétá do amorových osidel. Dívka ho vrušuje a on jí nedokáže odolat. Zachránit čest jí může jen sňatek. Ale Felicity se hodlá vdát jedině z lásky....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/31441/demon-touhy-6Cu-31441.jpg 4.2111

Cynsterovská sága (4.)

A Rogue´s Proposal (1999)

Vydáno:, Ikar (ČR), Euromedia

rampapa

Zamilovala jsem se do téhle knížky. ❤

moudivlacek

Tohle je moje zamilovaná série, ta se prostě autorce moc povedla. I když vím, jak každý díl dopadne, i tak hltám řádek po řádku a fandím všem hlavním hrdinům. Mít takovou velkou milující se navzájem rodinu musí být báječné.
Těším se na další díl.

Maruš.D

Tak jako předchozí knihy i tato mne nezklamala. Je tu vše co můžeme od tohoto druhu knih očekávat. Chvilkami byl text zase zdlouhavě vyprávěn, ale tyto stránky se dají pročíst jen letmo a můžete se vklidu soustředit na zbytek, který je strhující. :-))

Barbora H
22.03.2016

Hezká, zajímavá, čtivá... Ne sice nejlepší, ale ušla...

Janičta
24.01.2016

Démon a Flick mi sedli. Asi je to i jejich vztahem ke koním :D
I tihle to měli trochu komplikovanější a zápletka která se jevila dobře, skončila dost uspěchaně - škoda

lenka9778
24.07.2015

Démon bylo supr jako hlavní Hrdina. Prostě odpovídal povahou všem z Bar C. ale hrdinka mi připadala že žila v extrémech. Na jednu stranu šíleně sebevědomá a na druhou stranu neskutečně naivní. Mám pocit ale možná nebudu jediná když prohlásím, že na můj vkus tam moc řešili svoje osobní potřeby a zápletka šla stranou a až na konci to autorka rychle zahrála do autu, aby se vše vyřešilo. Jako by z ničeho nic.

jaja1989
20.04.2015

Boží boží.
Jasně téma koní je tam často, ale v tý době se neměli, jak jinak zabavit, dneska by se všude mluvilo o konzolich a tv.

smuma
11.02.2014

Čekala jsem víc, kniha je slibně tlustá, ale prokousat se jí bylo utrpení, nakonec jsem to vzdala. Žádný vtip a to dětinské oslovování mně dost vadilo

mac.martina
22.05.2013

další úžasný příběh o Cynsterově rodině a jak se zapřísáhlý svobodný mládec nakonec zaplete do svodů nevyzpytatelné lásky

machrus
12.09.2012

Musím přiznat,že pro mě nejslabší kniha ze série Cynster,ale určitě se netočí jenom kolem koní a sázek.Je to prostě příběh dvou lidí,kteří zbožňují koně.Kdo čte sérii Cynster a knihy Stephanie Laurens tak ví co od knihy čekat.Je to především o dvou lidech,kteří se do sebe (samozřejmě) ať už chtejí nebo ne zamilují...

maryzka
18.04.2012

No nic moc je lepší příběh této serie kdyby to nebylo pokračování tak by si to člověk ani nekoupil ani se tam nezasměje točí se to okolo koní a sázek a už se objevuje no dnes by se to řeklo dopink

romance australská literatura historické romance

Theonne Ann De Kretser

Stephanie Laurens (p)