Cyklokomiks: Ilustrovaný průvodce životem na dvou kolech

Cyklokomiks: Ilustrovaný průvodce životem na dvou kolech https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/410646/bmid_cyklokomiks-ilustrovany-pruvodce-zi-iJQ-410646.jpg 4 16 3

Zábavné stripy ze světa cyklistiky pro profíky i pro hobíky, v nichž se o této oblíbené outdoorové činnosti dozvíte ledacos nového a zároveň si připomenete, co k ní neodmyslitelně patří.

Literatura světová , Komiksy , Hobby

Vydáno: , Kniha Zlín

The Cycling Cartoonist: An Illustrated Guide to Life on Two Wheels , 2017

Knihomillka
09.12.2021 3 z 5

Dětem se líbilo, i my dospělí se nasmáli u některých stripů. Je to oddychovka. Žádné hluboké čtení. :)

Gustik5
24.12.2019 2 z 5

Nemám nic proti minimalismu a zjednodušenému kresebnému stylu podléhajícímu nějaké stylizaci, nicméně i na tom lze poznat, že kreslíř umí. Netvrdím že Dave Walker, jenž za tímto dílem stojí, kreslit neumí (to by mu pak jeho stripy - jakkoli stripy moc nepřipomínají - nepublikovali v řadě sportovních periodik, jak se dočtete na zadní straně), jen mi prostě jeho značně odosobněný styl příliš nesedl. Zde to opravdu působí, jako by náhodný milovník cyklistiky uchopil tužku a jal se vytvářet „třeskutě vtipné“ obrázky s tipy a triky ohledně jeho oblíbeného sportu.

Místy je to i přes negativa opravdu povedené a úsměvné, místy zase poněkud prostoduché a předvídatelné. Nejmenovaný komentář zde na databázi uvádí, že kniha má jasné datum spotřeby. A je to pravda. Cyklokomiks si tak užijí snad jen absolutní fanatici do ježdění na kole, jenž tímto koníčkem opravdu žijí. Pokud však na kolo vyrážíte jen v létě během dovolených, kdy dofouknete duše a oprášíte zašlý cyklodres, pořízení tohoto dílka si rozmyslete...

aydam
14.05.2019 3 z 5

Cyklisté se sice nejednou zasmějí nad pravdivostí některých situací, avšak kniha má jasný datum spotřeby.

cyklistika komiksy

Autorovy knížky